Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dunhill Custom EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

175 136
Eau de Toilette
Profil: Męski
Rok wydania: 2011
Grupa zapachowa: pikantny, drzewny
Nuty głowy: jabłka
Nuty serca: czarny pieprz
Nuty bazy: cedr, kadzidło
Zawartość: 100 ml

Znany na całym świecie dom Dunhill zachwycił swoich wiernych fanów klasycznym zapachem Dunhill Custom, stworzonym z myślą o utrwaleniu najlepszych tradycji producenta. Ta woda toaletowa odzwierciedla odwieczne pragnienie mistrzów marki, aby harmonijnie łączyć innowacje ze sprawdzonymi w czasie elementami, aby nieustannie zachwycać klientów najlepszymi produktami.

Dunhill Custom to niezwykle wdzięczna kompozycja, w której absolutna siła i męskość są połączone z wysublimowanymi surowcami. Woda toaletowa z arystokratycznej rodziny narodziła się dzięki połączeniu zaledwie kilku nut, ale nie pozbawia to jej prawdziwie magicznej mocy. Początkowo aromat cieszy przyjemna nuta soczystego jabłka, która dodaje witalności i nastroju w pozytywnym nastroju. Następnie wyostrza zmysłowość oryginalnością ostrego pieprzu, oferując zanurzenie się w głębi namiętności, aby zrealizować najbardziej niesamowite pragnienia. Dopiero po chwili perfumy wydają się słabnąć, nie pozostawiając po sobie bogatego szlaku ze szlachetnymi akordami drewna.

Człowiek, który wybrał dla siebie Dunhill Custom, jest prawdopodobnie prawdziwym zwolennikiem klasycznych zapachów. Ten przedstawiciel brzydszej części populacji ludzkiej już dawno zdecydował się na specjalną linię postępowania, ale jego życie niezmiennie wypełnia ekstrawagancja przygód. Oczywiście taki zdobywca niezwykłych szczytów nie jest przyzwyczajony do okazywania swoich emocji szerokiej publiczności, ponieważ jest prawdziwym przywódcą - silnym, pewnym siebie w każdej decyzji, robiącym tylko to, co słuszne. Zapach ze słynnego domu stanie się stylowym dodatkiem dla mężczyzn, którzy muszą być w centrum uwagi.

Tajemnica wykwintnej perfumerii cieszy oko lakonicznością i elegancją projektu. Surowa butelka wykonana z przezroczystego szkła oddaje spokój pachnącej brązowej cieczy, a czarna zakrętka podkreśla odważny charakter Dunhill Custom. Ogólnie rzecz biorąc, woda toaletowa wydaje się wysublimowana i szlachetna, co czyni ją stałym faworytem męskiego wyboru.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dunhill Custom opinie

Brak opinii o tym produkcie