Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dunhill Desire Blue EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

185 135
Eau de Toilette - EDT
Profil: Męski
Rok wydania: 2002
Grupa zapachowa: cytrusowe, świeże
Nuty głowy: bursztyn, pomarańcza, benzoes, bergamotka, bób tonka, liczi, lotos, mandarynka, morska bryza, piżmo, drewno
Nuty serca: pomarańczowy , palisander
Nuty bazy: bursztyn , guma benzoesowa , bób tonka , piżmo
Opakowanie: 100 ml

Każdy żyjący na ziemi człowiek pragnie mieć w swoim arsenale taki zapach, dzięki któremu będzie mógł odróżnić się od innych ze względu na swoją indywidualną wyjątkowość i ekskluzywność. Dunhill Desire Blue można przypisać temu kierunkowi zapachów. Jest to dość proste i jednocześnie wyjątkowe. Świeży i delikatny, a jednocześnie odważny i surowy. Kompozycja umiejętnie przeplata nuty kwiatów lotosu, bergamotki, soku pomarańczowego, drzewa różanego i mandarynki. Szlak umożliwia podziwianie kryształów bursztynu, piżma, bobu tonka i benzoesu. Wszystko w tym zapachu jest piękne, a nawet kolor delikatnych turkusowych odcieni wyróżnia go głębią i przyjemnym nasyceniem.

Zapach raczej rzadkich, starych książek w bezcennej skórzanej oprawie, zapach morskich fal i świeżości. Czy można to wszystko sobie wyobrazić w tym samym czasie? Tak, a poza tym wszystko to można łączyć, a Dunhill Desire Blue z pewnością nam to udowodnił. Atrakcyjny, lekki i zwiewny zapach morza, a także energetyzujący piżmowy ślad łączą się w tych niezwykłych perfumach. Nuty cytrusowe dają uczucie świeżości, drzewne odcienie sprawiają, że kompozycja staje się odurzająca i ekscytująca, sam zapach jest dość dobrze skomponowany i bardzo aktywnie przyciąga kobiecą uwagę! Dunhill Desire Blue z legendarnej perfumerii Dunhill to umiejętność myślenia, to okazja do zaskoczenia, a także zręcznego poczucia subtelnych wibracji rzeczywistości.

Wszyscy wiedzą, że jest to dane człowiekowi z natury. „Myślę, więc jestem” - powiedział nam słynny filozof. Jednak codzienny zgiełk i nieskończoność drobiazgów nie pozostawia najmniejszej okazji do poznania siebie, a także otaczającego nas świata. Dunhill Desire Blue, którego twórcą był Philippe Romano (Drom), może pomóc przerwać to błędne koło i ponownie zostać filozofem. Spokojny i świeży aromat skłania do refleksji. Te perfumy są jak morska bryza, omiatająca chłodem słonecznego upału całego tropikalnego ogrodu, a ich pachnąca woń może zachlapać każdą kobietę! Producent: Anglia. Rok wydania początku wydania: 2002

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dunhill Desire Blue opinie

Brak opinii o tym produkcie