Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Estee Lauder Intuition for Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

189
Zawartość: 100 ml
Linia: Męska
Wydany w roku: 2003
Zalecany na: dzień
Górne akordy: aldehydy, kardamon, aksamitka, szałwia, ogórek, ambra, gałka muszkatołowa
Środkowe akordy: jabłko, paczula, ambra, drewno cedrowe
Bazowe akordy: labdanum, mirra, rodzynek, kadzidło, ambra

Tak się składa, że ​​kilka eksperymentów z robieniem kremu w domowej kuchni, przeprowadzonych przez wujka i siostrzenicę, staje się początkiem długiej i krętej drogi do powstania i sły jednego ze słynnych domów mody - Estee Lauder Fashion Dom. Czy sześcioletnia dziewczynka, wyczarowując z wujem w malutkiej kuchni, mogła sobie wyobrazić, że te eksperymenty, w wyniku których powstały cztery kremy, doprowadzą do światowej sławy? Dom mody Estee Lauder do dziś przygotowuje najpopularniejsze „dania” kuchni kosmetycznej. Z biegiem czasu komponowanie zapachów stało się tak naturalne, jak przygotowywanie kremów i balsamów. Esti Lauder przez całe życie i pracę udowodniła, że ​​kobieta zasługuje na równość wśród pierwszych. Dopiero ona w 1998 roku została uznana na łamach magazynu Time jako jedyna kobieta zaliczona do dwudziestu najbardziej wpływowych ludzi biznesu naszych czasów. Wszystkie produkty Domu Mody Estee Lauder są pełne sukcesów.

Estee Lauder Intuition została wydana w 2004 roku. Stworzył ją perfumiarz Yves Cassar. Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, kiedy czujesz Estee Lauder Intuition, jest definicja magii. Umiejętna praca perfumiarza sprawia, że ​​zachwycasz się tymi perfumami. Mężczyzna o zapachu Estee Lauder Intuition sprawia wrażenie tajemniczości, zagadki. Ma magiczną moc przyciągania. Niezwykłe połączenia, hipnotyzujące odcienie - w tym zapachu wszystko jest atrakcyjne. Świeże nuty szałwii, ogórka przeplatają się w mistycznej kompozycji z kardamonem i gałką muszkatołową. Rozszerzając się, pozwalając cieszyć się tą niezwykłością, Estee Lauder Intuition urzeka mistycyzmem labdanum i mirry. To właśnie te nuty bazowe pozostawiają posmak nierozwiązanej, mistycznej tajemnicy.

Zapach przeznaczony dla mężczyzny, który ceni sobie wolność i niezależność, ale jest oddany tym, których kocha. Dyskretny lekki zapach na zawsze pozostanie w pamięci jako obraz głębi uczuć, ekscytującej naturalności, atrakcyjnej seksualności.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Estee Lauder Intuition for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie