Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Giorgio Armani Code EDP Woda perfumowana 30 ml

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

227
Code EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

284
Code EDP woda perfumowana 75 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 75 ml

Cena :

325
Zawartość: 30 ml, 50 ml, 75 ml
Linia: Dla Pań
Rekomendacja: wieczór
Akordy górne: gorzka pomarańcza, jaśmin, włoska pomarańcza
Akordy środkowe: absolut jaśminu, kwiaty pomarańczy, imbir
Akordy bazy: miód, wanilia bourbońska, drzewo sandałowe

Niewiele zapachów z elitarnej linii nowoczesnej perfumerii może pochwalić się swoją wszechstronnością, zwłaszcza gdy tworzone są z myślą o pięknych kobietach. Chodzi o to, że większość kompozycji nowej epoki poświęcona jest oddzielnym blokom tematycznym, dlatego szacunek odnajdują tylko w wąskim gronie swoich stałych wielbicieli. Ale tego samego nie można powiedzieć o kompozycji Armani Code, która narodziła się dzięki talentowi naprawdę genialnego karierowicza naszych czasów.

Atrakcyjność Armani Code dla wielu kobiet tkwi w zawiłościach jego naprawdę wyjątkowych elementów, które z trudem mogły zorganizować tak dynamiczny sojusz w swojej pierwotnej formie. Dzięki temu rodzi się niepowtarzalność brzmienia nowoczesnych perfum, doskonale oddających szalony rytm życia uroczych pań, które w ciągu dnia muszą zrobić cholernie tuzin rzeczy. Wszakże aby być wszechstronnie rozwiniętą i niezmiennie atrakcyjną, płeć piękna z dnia na dzień odnajduje wewnętrzną siłę do pracy, samodoskonalenie na płaszczyźnie fizycznej i psychicznej, a także utrzymanie pozytywnego tła emocjonalnego, którym naprawdę może być trudny. Chociaż dzięki narodzinom Armaniego Code raczej nie pojawią się problemy z ostatnim punktem: kompozycja elitarnej postaci działa tak różnorodnie, że z pewnością wywoła niesamowitą falę cudownych emocji w sercu każdego słodkiego uwodziciela.

Kobieta, która już w pełni doceniła atrakcyjność wody toaletowej Armani Code, pewnie wie: iskry zmysłowości, prawdziwej kobiecości i wdzięku kryją się jednocześnie w tej pachnącej kompozycji, która charakteryzuje nowoczesną kobietę z najlepszych stron. Dlatego inspirujące oblicze zapachu stało się dziś istotnym elementem dla wielu kobiet, które są przyzwyczajone do pełnego zaspokajania swoich zmysłowych pragnień, nie podejmując przy tym nadmiernych wysiłków. Atrakcyjny obraz jednego z najbardziej sensacyjnych zapachów naszych czasów znajduje się w podłużnej niebieskiej butelce, ozdobionej czarnymi kwiatami z wieczkiem o tej samej tonacji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Giorgio Armani Code opinie

Średnia Ocena 5 bazuje na 1 ocenach


Ocena Data napisania opinii: Niedziela 27 maja 2018

Przepiękne perfumy, takie miękkie i zmysłowe. Nigdy nie miałam piękniejszych i bardziej uzależniających, mój facet szaleje...Luksusowe i intensywne, dobrze trzymają się skóry. Perfumy, o których nie da się zapomnieć.