Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Giorgio Armani Diamonds for Men EDT Woda toaletowa 30 ml

EDT woda toaletowa 30 ml

Cena :

179
Diamonds for Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

227
Diamonds for Men EDT woda toaletowa 75 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 75 ml

Cena :

378 311
Pojemność: 30 ml, 50 ml, 75 ml
Płeć: Mężczyzna
Rekomendacja: dzień, wieczór
Górny akord: drzewo gwajakowe, bergamotka
Środkowy akord: pieprz syczuański, cedr, wetiwer
Bazy akord: ziarno kakaowca, ambra

Perfumeria Giorgio Armani przyciąga swoich wielbicieli na całym świecie niezmiennym wyrafinowanym smakiem i wyrafinowaną elegancją. Zapachy męskie i damskie reprezentują wolność wyboru, która jest tak cenna, ponieważ w kolekcji zapachów Giorgio Armani każdy może znaleźć to, czego teraz potrzebuje. linia zapachów dla mężczyzn w 2008 roku została uzupełniona o kolejny diament - zapach Armani Emporio Diamonds. Ten zapach jest dedykowany tym mężczyznom. ceniący elegancję, sukces, szlachetność. Nie są im obce podekscytowanie i pragnienie zwycięstwa, ale wiedzą, jak kontrolować swoje emocje, osiągając swoje cele za pomocą koncentracji sił i umysłu, kalkulując każdy krok na drodze do sukcesu.

Namiętne nuty drzewa gwajakowego ujawniają w zapachu zmysłowość, ale nie jest on uderzający, otulony szlachetnymi chłodnymi nutami bergamotki. Cedrowe odcienie nadają Armani Emporio Diamonds głębię, przesłoniętą pieprznymi nutami, ostrą i kuszącą oraz odcieniami żywicznej, ospałej wetywerii, która przekazuje spokój. Smak kakao daje oczekiwanie na nowe radości, a ambra urzeka swoją atrakcyjną zmysłowością. Aromatyczna kompozycja Armani Emporio Diamonds jest odpowiednia nie tylko dla mężczyzn z życiowym doświadczeniem. Zasługuje na to, by zostać towarzyszką i osobą młodą duchem, dumną ze swojej spokojnej siły i pewności siebie. mimo pewnych sprzeczności natury człowiek jest osobą harmonijną, samowystarczalną. W końcu zna wartość każdej chwili, w której żyje. Wie, jak cieszyć się radością życia, codziennymi odkryciami i nowymi doznaniami.

Mężczyzna, który wybrał dla siebie zapach Armani Emporio Diamond, ma spokojną wiarę w swoje mocne strony, doświadczenie i wiedzę, która sprawia, że ​​inni mężczyźni mu zazdroszczą, życząc mu towarzystwa wszystkich kobiet. Jest harmonijny w swoich działaniach i aspiracjach, konsekwentny na każdym kroku, który prowadzi go do celu. Jego uczucia są szlachetne, intencje czyste, jego serce jest otwarte na szczere uczucia i relacje.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Giorgio Armani Diamonds for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie