Givenchy Ange Ou Demon woda perfumowana
Givenchy Ange Ou Demon EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 6.4 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

320
Givenchy Ange Ou Demon EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 3.89 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

389
Givenchy Ange Ou Demon EDP woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml


Cena jedn. 8.47 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

254
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 100 ml, 30 ml
Propozycja na: wieczór
Górne akordy: mandarynka sycylijska, tymianek, szafran
Środkowe akordy: orchidea, biała lilia, ylang-ylang
Bazowe akordy: drzewo różane, wanilia, mech dębowy, fasola tonka

W 2006 roku świat po raz pierwszy mógł poczuć namiętną energię zapachu Givenchy Ange Ou Demon. Olivier Cresp i Jean-Pierre Bethouart byli perfumiarzami, którzy stworzyli ten wyjątkowy koktajl najjaśniejszych nut. Twarzą tego zapachu jest dwudziestodwuletnia córka Dominico De Villepeno, premiera najbardziej romantycznego kraju Francji. Jej dwie diabelskie i anielskie twarze zdobiły wszystkie plakaty reklamowe.

Atrakcyjny, magicznie uzależniający, magiczny zapach od razu stał się niezwykle popularny. Kim ona jest, kobieta Givenchy Ange Ou Demon? Może demon, który oczarowuje ludzi, łamie ich serca i na zawsze wiąże ich niezniszczalnymi łańcuchami nieodwzajemnionej miłości? A może jasny niebiański anioł jest cudowny, lekki, nieważki, bezbronny, którego harmonia i zmysłowość zadziwia i sprawia, że ​​podążasz za nią na każdym kroku, łapiesz niejasne, ledwo dostrzegalne uśmiechy, cieszysz się i czcisz jak niebiańskie bóstwo?

Na każdym użytkowniku Givenchy Ange Ou Demon objawia się w zupełnie inny sposób, zmieniając swój nastrój i charakter setki razy w ciągu dnia. W nocy ten zapach jest jeden, w dzień zupełnie inny. Może być lekkomyślny, dziki, namiętny lub zaskoczyć swoją narzekaniem, czułością, romansem Givenchy Ange Ou Demon co sekundę wypełnia świat nowymi emocjami, uczuciami, nowymi pomysłami. Angażuje w przygody, przenosi w świat tekstów, księżycowe ogrody z przytulnymi ławkami, świat marzeń i szalonych pocałunków. Ten jasny, szlachetny zapach usprawiedliwia się zarówno na ostrych spotkaniach, niosąc ze sobą subtelne nuty romantyzmu i ciepła, a także na kolorowych, namiętnych randkach., urzekających wokół siebie demoniczną seksualnością i anielską czułością. Sama nazwa odzwierciedla dwoistość kobiecej natury i tym zapachem nigdy nie da się rozwikłać jej prawdziwej istoty kobiety. Szczerze mówiąc kobiece, naprawdę seksowne, kontrowersyjne, żądne przygód perfumy nie przestaną być popularne. Tylko nieznacznie otwierają zasłonę, ale nigdy nie odsłaniają tajemnic prawdziwego obrazu i prowadzą jeszcze głębiej w labirynty namiętności, pragnień i zagadek.

Butelkę zaprojektował Serge Mansau. To on stworzył butelkę, która stała się oddzielnym klejnotem zapachu. Wykonany w formie magicznego, magicznego kryształu, mieniącego się ciemnymi i jasnymi tonami, od razu przyciąga wzrok. A wewnątrz butelki, wśród przelewającego się płynu, błyszczą małe, musujące krople.

Krótki opis marki:

barcode do produktu