Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

349
Ange ou Demon Le Secret 2014 EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

229
Ange ou Demon Le Secret 2014 EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

268
Zawartość: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Płeć: Kobieta
Propozycja na: dzień
Górne akordy: żurawina, pomarańcza, cytryna amalfi, liście herbaty, grejpfrut
Środkowe akordy: lilia wodna, róża, peonia, hedione, jaśmin wielkolistny
Bazowe akordy: białe piżmo, białe drzewa, wanilia, paczula, drewno bursztynowe

Wybrana na wzór perfum Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Umma Thurman jest ucieleśnieniem wszystkiego, co kryje się w tym zapachu. Tak różna pod różnymi kątami, łącząc delikatność i kruchość kobiecej natury, a także zdolność do bardziej zdecydowanych działań, sprawia, że ​​podziwia i uwielbia ten obraz. Uwodzicielski wygląd, który Cię fascynuje i intryguje, chcesz poczuć się coraz bardziej w sobie. Mężczyźni nie mogą oderwać się od takiej kobiety, wabi ich swoją seksualnością i żądzą władzy.

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret zawiera głębokie nuty bazy z paczuli i jasnego drewna, odsłaniające tajemnice natury. Świeżość jaśminu, przejrzystość zapachu lilii wodnej i białej piwonii zawarte w nutach serca uwodzą i odurzają niezrównanym kwiatowym zapachem. Właścicielka takich perfum łapie na siebie podziwiające spojrzenia. Wyjątkowość zapachu wody toaletowej Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, jego wyjątkowość i elegancja wyróżnia go spośród innych. Taki zapach wybierze prawdziwa dama, która mimo chłodu na twarzy ma w sobie niesamowite ciepło. Wdzięk, szyk i królewskość - wszystko to w jednej kobiecie. Świeżość soku z cytryny i zielonej herbaty w połączeniu z aromatem żurawiny stwarza uczucie lekkości i magii. Kompozycja bawi się nowymi, jasnymi i nasyconymi odcieniami, mieniącymi się w świetle różnymi kolorami. Ekscytujące nuty dodają kobiecie wyjątkowego uwodzenia dzięki zapachowi Givenchy Ange Ou Demon Le Secret.

Gdy tylko złapiesz ten cudowny zapach, chcesz go lepiej poznać. Luksus, który przekazuje, wyjątkowość właścicielki i jej wyrafinowanie, czynią go „bogatym” w odczucia i percepcję. Młode dziewczyny i kobiety, które używają tej wody toaletowej, zawsze wyglądają luksusowo, stylowo i zadbane. Nie pozwolą sobie wyjść z domu bez makijażu i idealnej fryzury. Ubrani ze szczególnym gustem w dizajnerskie rzeczy, którym nadają własną specyfikę, taki zapach może tylko dopełnić cały ten zestaw.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 opinie

Brak opinii o tym produkcie