Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Givenchy Gentleman Eau De Parfum EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

345 295
Gentleman Eau De Parfum EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

299 176
Pojemność: 100 ml, 50 ml
Zalecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: ziarno czarnego pieprzu
Środkowe akordy: irys
Bazowe akordy: koktajl black vanilla husk, paczula, balsam tolu

Linia Gentleman od słynnej marki Givenchy jest regularnie uzupełniana o nowe kompozycje perfum dla mężczyzn o mocnym charakterze i doskonałym smaku. Tak więc na początku 2018 roku światu zaprezentowano kolejne arcydzieło - Givenchy Gentleman Eau De Parfum. Ucieleśniał tradycyjne rozwiązania linii, ale jednocześnie stał się bardziej intensywny i fougere. Motyw nutowy podkreśla czarna butelka, przypominająca tajemniczą magiczną kulę, w której skryte są nieznane moce. Nad dziełem pracowały dwie utalentowane osoby - Olivier Cresp i Nathalie Lorson, którym udało się uczynić nowość godną przedstawicieli popularnej francuskiej marki. Perfumowy trójkąt zaczyna się od pikantnej ostrości czarnego pieprzu, który jest pięknie rozcieńczony dyskretnym, subtelnym kwiatowym zapachem pachnącej lawendy. Sercem piramidy jest oszałamiająca irys, która nadaje zapachowi wyjątkowej elegancji. Lekka goryczka żywicznej paczuli otwiera podstawy kompozycji, którą z powodzeniem uzupełnia słodka, egzotyczna czarna wanilia. Za oszałamiający posmak, którym chcesz podążać na piętach, odpowiadają odurzające krople wybranego balsamu tolu. Wodę perfumowaną Givenchy Gentleman najlepiej nosić w ciemności, z klasycznymi smokingami, świeżymi białymi koszulami i czarującym, zaraźliwym uśmiechem.

Krótki opis marki:

Wyjątkowa marka modowa Givenchy to historia życia założyciela firmy, francuskiego projektanta Huberta Givenchy. Był w stanie połączyć akcesoria, odzież, a także produkcję wyrobów perfumeryjnych i kosmetycznych. Początkowo marka była małą pracownią krawiecką, potem jej biznes się rozrósł i rozwinął.

W 1957 roku ukazały się pierwsze arcydzieła linii perfum Givenchy. Popularna aktorka Audrey Hepburn stała się muzą Huberta i pozostała nią przez wiele lat, ponieważ zapachy marki wchłonęły oszałamiającą elegancję i przepych. Perfumy te były często wydawane w limitowanych edycjach tylko dla nielicznych, ale ich popularność była niesamowita. Kreator był zmuszony pozwolić perfumerii na masową produkcję.

Zapachy były rzadko wypuszczane na rynek, ale były naprawdę luksusowymi dodatkami dla mężczyzn i kobiet. Słynny „Givenchy Style” to przeplatanie się francuskiego wyrafinowania i amerykańskiej spontaniczności, narodził się z twórczego związku Huberta i Audrey. Dziś produkty Givenchy są symbolem dobrego smaku, wdzięku i piękna.

barcode do produktu