Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Givenchy Gentleman

Givenchy Gentleman EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

239 219

 O produkcie

Marka produktu: Givenchy
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT - Eau de Toilette
Rodzaj: drzewno - aromatyczny
Zawartość: 100 ml:
Charakterystyka: Męska
Wprowadzony w: 1974
Polecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: róża, bergamotka, cytryna, cynamon, miód, estragon
Środkowe akordy: jaśmin, paczula, cedr, korzeń irysa
Bazowe akordy: wetiwer, skóra, mech dębowy, wanilia, cywet, paczula, żywica ambrowa, piżmo

Givenchy Gentleman to urok arystokratycznej szlachty. To wyjątkowy, mocny, niepowtarzalny zapach, który zasłużył sobie na miano „arcydzieła klasycznej perfumerii”. To stylowy, bogaty w nuty drzewne zapach, który w 1974 roku wydał francuski dom mody „GIVENCHY”. Autorem tej kompozycji jest perfumiarz Paul Leger Givenchy Gentleman to kompozycja, która uosabia atrakcyjność arystokratycznej szlachty, tak znakomicie połączona z nieskończenie męskim wdziękiem, zawartym w prawdziwie męskim uwodzeniu.

Szczytem zapachu Givenchy Gentleman jest apodyktyczny dźwięk doskonałego, we wszystkich jego składnikach, akordu ziołowego, podszytego nutami estragonu, doskonale uzupełnionego akordami nut cynamonu i nut cytrusowych, skomponowanych z bergamotki i soku z cytryny, przeplatających się ze zmysłowymi nutami róży i nieskończoną słodyczą miodu. Płynąc z wszystkimi ich wibracjami, w niezapomniane „serce” zrodzone z głębi miękkości aromatycznych nut cedru i paczuli, które są lekko rozjaśnione kwiatowymi nutami czarującego jaśminu i irysa. Płynnie utrwalające całość kompozycji, kończące nuty luksusowej wetywerii, uzupełnione aromatami gładkiej skóry i akordami cywetu, przeplatane aromatem bursztynu, piżma, mchu dębowego i wanilii. Z całych sił pogrążając się w niewzruszonej aurze wrażeń utkanych z wyjątkowo subtelną goryczką, ciepłem i magią zmierzchu.

Nowa interpretacja Givenchy Gentleman zdecydowanie różni się od oryginalnej wersji. Staje się świeższa, pijana z dużo większą ilością nut czystości. Teraz to poważny klasyk, który podkreśla całą godność mężczyzny. Mężczyźni współcześni, słusznie nazywani dżentelmenem. Mężczyźni są szanowani i dojrzali, zwłaszcza w kontaktach z płcią przeciwną. Mężczyzna otulony całą mocą tego zapachu. Zapach, który stał się niezachwianym klasykiem sztuki perfumeryjnej. Sztuka, tak doskonale wyrażona w całej okazałości, pachnąca kompozycja stworzona przez siebie.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu