Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Givenchy Live Irresistible Delicieuse EDP Woda perfumowana 30 ml

woda perfumowana 30 ml

Cena :

BRAK CENY

Live Irresistible Delicieuse EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

BRAK CENY

Live Irresistible Delicieuse EDP Woda perfumowana 75 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 75 ml

Cena :

BRAK CENY

Opakowanie: 30 ml, 50 ml, 75 ml
Charakterystyka: Dla kobiet
Wydane w roku: 2017
Zalecany na: na dzień
Górne akordy: ciasto francuskie, wiśnia
Środkowe akordy: róża, kwiaty pomarańczy
Bazowe akordy: gorzki migdał, karmel, wanilia, korzeń irysa

Trudno sobie wyobrazić zapach bardziej magiczny i romantyczny niż Givenchy Live Irresistible Delicieuse! Jego niesamowita słodycz dopiero niedawno ujrzała światło dzienne, ale podbiła już serca tysięcy kobiet z różnych stron świata. Soczyste, jagodowe motywy dojrzałych wiśni tworzą niesamowity zestaw ze słodkimi francuskimi wypiekami. Pachnąca królowa kwiatów - luksusowa róża przeplata się w wdzięcznym tańcu z pachnącym kwiatem pomarańczy. Wyśmienita cierpkość gorzkich migdałów świetnie komponuje się ze słodyczą jasnego karmelu. Uwodzicielstwo korzenia irysa i wyrafinowanie śnieżnobiałej wanilii dopełniają elegancki obraz, pozostawiając bogaty, rozpoznawalny ślad. Nawet najbardziej wyrafinowani książęta i prawdziwi zamorscy królowie padną ci do stóp, gdy użyjesz zapachu Givenchy Live Irresistible Delicieuse.

Krótki opis marki:

Wyjątkowa marka modowa Givenchy to historia życia założyciela firmy, francuskiego projektanta Huberta Givenchy. Był w stanie połączyć akcesoria, odzież, a także produkcję wyrobów perfumeryjnych i kosmetycznych. Początkowo marka była małą pracownią krawiecką, potem jej biznes się rozrósł i rozwinął.

W 1957 roku ukazały się pierwsze arcydzieła linii perfum Givenchy. Popularna aktorka Audrey Hepburn stała się muzą Huberta i pozostała nią przez wiele lat, ponieważ zapachy marki wchłonęły oszałamiającą elegancję i przepych. Perfumy te były często wydawane w limitowanych edycjach tylko dla nielicznych, ale ich popularność była niesamowita. Kreator był zmuszony pozwolić perfumerii na masową produkcję.

Zapachy były rzadko wypuszczane na rynek, ale były naprawdę luksusowymi dodatkami dla mężczyzn i kobiet. Słynny „Givenchy Style” to przeplatanie się francuskiego wyrafinowania i amerykańskiej spontaniczności, narodził się z twórczego związku Huberta i Audrey. Dziś produkty Givenchy są symbolem dobrego smaku, wdzięku i piękna.

barcode do produktu

Givenchy Live Irresistible Delicieuse opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii