Givenchy Very Irresistible EDP Woda perfumowana 75 ml
woda perfumowana 75 ml

Cena :

Givenchy Very Irresistible EDT Woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml

Cena :

 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: Very Irresistible woda perfumowana marki Givenchy

Eau de Parfum
Opakowanie: 75 ml
Profil: Damska
Rok wprowadznia: 2003
Rodzaj: kwiatowo - owocowy
Rekomendacja: dzień
Górny akord: cytrynowa werbena, anyżek, liście czarnej porzeczki
Środkowy akord: róża, peonia, magnolia
Bazy akord: róża z Taif

Przez lata swojego istnienia modny francuski dom Givenchy stał się ostoją stylu i wyrafinowanego smaku, do którego celują miliony piękności na całym świecie. Dlatego każdy nowy zapachowy prezent dla wszystkich kobiet, wydany przez perfumiarzy tej modnej, staje się symbolem dobrego smaku i gwarancją trwałego sukcesu. Zapach Givenchy Very Irresistible z 2003 roku, który kontynuuje podobną tradycję, łącząc urok kobiecości z urokiem świeżości. Zmysłowy i delikatny kwiatowy zapach Givenchy Very Irresistible zbudowany jest na nutach drżących i tajemniczych roślin, które podobnie jak właścicielka, stopniowo ujawniają światu swój urok i piękno.

Twarzą tego zapachu jest aktorka i hollywoodzka gwiazda Liv Tyler, stając się dla twórców zapachu symbolem nowoczesnej kobiecości i wyrafinowania. Dlatego zapach przedstawia światu seksowną i jasną dziewczynę, zdecydowaną młodą kobietę, która jest w stanie podbić świat swoim pięknem i wewnętrznym wdziękiem. Jej wewnętrzne walory stają się jeszcze piękniejsze w świetle zmysłowej aury kwiatowej energii i cudownego światła przyciągającej mocy. Givenchy Very Irresistible to intrygujący zapach, który przedstawia obraz wyjątkowej urody, która może podbić serca i zdobyć tych mężczyzn, którzy nigdy się nie poddają i nie poddają. Kobiecość i wdzięk harmonijnie łączą się z kwiatowymi nutami delikatności. Aura zapachu nieubłaganie podąża za swoim właścicielem, dlatego perfumy są w stanie uzupełnić wizerunek stylowej kokietki i tej uroczej uwodzicielki, która jednym spojrzeniem i delikatnym gestem, wdzięcznymi ruchami i bystrością myśli oczarowuje i dosłownie ogrzewa innych jej ciepło. Perfumy ładują się pozytywnie i radośnie, prezentują światło i delikatność, energię i tylko ciepłe emocje.

Butelka Givenchy Very Irresistible to koncentracja kobiecości i piękna, ponieważ elegancję i wyrafinowanie linii podkreśla wysokie prostokątne naczynie. Buteleczka zapachu wykonana jest z delikatnego różowego szkła z delikatnym przejściem kolorystycznym od głębokiego różu do przezroczystości w górnej części naczynia. Kompozycję wieńczy przezroczysta kostka wieczka.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Givenchy Very Irresistible woda perfumowana damska opinie