Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Givenchy Xeryus Rouge

Givenchy Xeryus Rouge EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

247 186

 O produkcie

Marka produktu: Givenchy
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT woda toaletowa
Pojemność: 100 ml:
Przewidziany: Męska
Rodzaj: orientalno - fougere
Rok premiery: 1995
Propozycja na: wieczór
Nuta górna: kaktus, pomarańcza, estragon
Nuta środkowa: drewno cedrowe, afrykańskie geranium, czerwona papryczka pimento
Nuta podstawy: białe piżmo, cedr, sandałowiec

Niemal półwieczna historia domu Givenchy nie pozostała niezauważona. To tutaj powstały najbardziej oryginalne designerskie przedmioty, w tym wyjątkowe zapachy damskie i męskie. Założył tę słynną firmę Uber De Givenchy już w 1952 roku. Początkowo firma produkowała wyłącznie ubrania i wszystkie należące do niej akcesoria. Ale wraz z nadejściem sukcesu w domu Givenchy pojawił się wgląd, po którym asortyment produktów firmy znacznie się zwiększył. Wszystkie produkty Givenchy to produkty wysokiej jakości, niepowtarzalne i arystokratyczne. Ten produkt zawiera dużą kolekcję perfum Givenchy.

W 1995 roku firma stworzyła kolejne oryginalne perfumy dla mężczyzn, które niemal natychmiast podbiły serca mężczyzn i urzekły kobiety na całym świecie swoim niezwykłym namiętnym i seksownym zapachem. Sama butelka perfum Givenchy Xeryus Rouge kojarzy się z pasją i uczuciem miłości, ponieważ jest wykonana w klasycznym stylu czerwieni. Wydawać by się mogło, że prosty design flakonu nie wróży dobrze, ale w środku czai się jeden z najbardziej zachwycających męskich zapachów o nazwie Givenchy Xeryus Rouge. Woda perfumowana Givenchy Xeryus Rouge przeznaczona jest dla mężczyzn o gorącym i żarliwym charakterze.

Mężczyzna z tym zapachem czuje się jeszcze bardziej męski i seksowny. To wspaniały mężczyzna, który potrafi podbić serca wielu kobiet. Nuty głowy Givenchy Xeryus Rouge ujawnia niezwykły zapach kaktusa, ostry i bogaty zapach estragonu. Świeżość pierwszych nut nadaje cytrusowy zapach, który dostarczył perfumom pomarańczy. Sercem wody perfumowanej jest namiętny zapach papryki, świeży drzewny zapach cedru i zmysłowy zapach pysznego geranium. Końcowe nuty wody perfumowanej ujawniają najważniejsze i męskie zapachy, których dostarcza szlachetny zapach drzewa sandałowego, ciepły zapach piżma i świeży zapach kory cedrowej.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu