Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

385 366
Bloom Ambrosia Di Fiori EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

279 248
Bloom Ambrosia Di Fiori EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

293
EDP Woda perfumowana
Profil: Damski
Zawartość: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Premiera: 2019
Wersja: dla pań
Odpowiedni na: dzień, wieczór
Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa
Nuta głowy: jaśmin, wiciokrzew
Serce: tuberoza
Nuta bazy: irys, róża damasceńska
 

Fantastyczna kompozycja perfum Gucci Bloom Ambrosia di Fiori dołączyła do rodziny aromatów legendarnego domu mody Gucci.

Nowy zapach Bloom Ambrosia di Fiori zachęca użytkowników do świętowania swojego prawdziwego ja i uczuć, które odczuwają. Zgodnie z tym stwierdzeniem perfumy wzbogacone są wyrafinowaną wodą perfumowaną Intense. Wyimaginowany ogród pachnący kwiatami i roślinami różnego rodzaju i kolorów: oryginalny zapach Gucci Bloom to podstawa, na której służy Gucci Bloom Ambrosia di Fiori. W intensywnej wersji tego zapachu, żywy bukiet urzeka nowymi składnikami, w tym rzadkim i trwałym florenckim irysem, jego korzeniem. Druga nowa nuta, róża damasceńska, jest destylowana z najbardziej pachnących róż zebranych wczesnym rankiem, aby jak najlepiej odzwierciedlić charakterystyczny zapach kwiatu. Zamiast klasycznej piramidalnej konstrukcji nuty głowy, serca i bazy, zapach ten natychmiast otwiera się w pełnej krasie dzięki pełnym i rzadkim kwiatom: ekstraktowi pąku jaśminu, tuberozie, jaku, róży damasceńskiej i irysowi florenckiemu.

Znakomity kreator perfum Alberto Morillas pracował nad stworzeniem tego kwiatowego aromatu. Obdarzył go cudownym, zmysłowym bukietem, wyczuwalnym na wszystkich etapach rozwoju zapachu. To wspaniała reedycja wydanej wcześniej kompozycji Gucci Bloom o magicznym, wyrafinowanym i emocjonalnym zapachu. Zamknięta w znanej już prostokątnej butelce o intensywnie nasyconym czerwonym kolorze.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori opinie

Brak opinii o tym produkcie