Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Guerlain Guerlain Homme

Guerlain Guerlain Homme EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

214
Opakowanie: 100 ml
Charakterystyka: Męska
Rok produkcji: 2016
Zalecany na: dzień
Akord górny: lima, rum, liść mięty pieprzowej
Akord środkowy: nuty kwiatowe
Akord bazy: paczula, drewno cedrowe, wetiwer

Ciężka, formowana butelka Guerlain Homme z matowego dymnego szkła z przezroczystymi wstawkami nadaje odpowiedni ton jeszcze przed otwarciem i użyciem aromatycznego koktajlu. Prawdziwie męska zasada brutalnego mężczyzny i przywódcy pasuje absolutnie wszystkim przedstawicielom silnej połowy ludzkości, ponieważ każdy z nich ma ją, choć czasami w stanie utajonym. To właśnie Guerlain Homme pozwala obudzić ten wewnętrzny, głęboko osobisty, ale tak pożądany początek, a także podnieść ogólną ideę męskiej konsekwencji i atrakcyjności na zupełnie nowy poziom. Aura męskości i wyzwania w ogóle jest głównym tematem kolekcji drogocennych zapachów z legendarnego domu perfumeryjnego Guerlain. I choć w tej kolekcji nie ma zbyt wielu odcieni, to każdy z nich to prawdziwy diament o wspaniałym szlifie. A konkretnie w przypadku koktajlu Guerlain Homme, jest to podstawa męskiej seksualności i jawnej zmysłowości. Panie nie omijają uwagi właścicieli oryginalnej kompozycji perfum. Kierują się niemal prymitywnymi instynktami, kiedy najsilniejszy przedstawiciel męskiej części plemienia, posiadający najjaśniejszą charyzmę, stał się najlepszy dla kobiety. Pierwotne piękno zmysłów staje się tak oczywiste przy regularnym stosowaniu Guerlain Homme, że żaden inny dowód nie jest wymagany.

Krótki opis marki:

Miłośnicy perfum na pewno wiedzą o Guerlain. To niewątpliwie jedna z najbardziej prestiżowych marek na świecie - ma również długą tradycję, która do niedawna była w istocie firmą rodzinną. W swoich początkowych latach Guerlain tworzył sygnowane zapachy dla członków rodziny królewskiej, a także arystokratów, a jakość i luksus jego towarów były niezrównane, ponieważ w procesie produkcji nigdy nie poczyniono ustępstw.

Ciągłość marki polegała na tym, iż starszy Guerlain przekazywał berło perfum młodszemu. Na początku lat dwudziestych Guerlain ukształtował stulecie historii perfum, a wiele jego dzieł słusznie uważa się za najlepsze perfumy wszechczasów lub przynajmniej za kamienie milowe w historii. Większość zapachów Guerlain nie jest dla absolutnie początkujących, np. Tajemnicze piękno Shalimar, Mitsouko Chypre Charme i różowa bogactwo Nahemy są doceniane przez zaawansowanych użytkowników.

barcode do produktu

Guerlain Guerlain Homme opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii