Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

256
L'Instant De Guerlain Pour Homme EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

179
Zawartość: 100 ml, 50 ml
Przeznaczenie: Mężczyźni
Rekomendacja: dzień, wieczór
Górny akord: bergamotka, jaśmin, anyż, cytryna, grejpfrut
Środkowy akord: paczula, kakao, drewno cedrowe, herbata, lawenda, drzewo sandałowe
Bazy akord: nasiona hibiskusa, piżmo, żywica elemi

Guerlain L'instant to zapach z 2004 roku stworzony dla niezwykłych mężczyzn, którzy są otwarci na świat i nowe doświadczenia. Mężczyzna, aby dopasować się do zmysłowego i jasnego aromatu, jest wolny od uprzedzeń, jest niezależny i wolny, a ta cecha jest dla niego najcenniejsza. Dlatego aromatyczny koktajl nasycony jest duchem wolności, każda nuta śpiewa dźwięczny hymn radości i szczęścia, wspierany rytmem radości. Perfumy oddają nastrój spokoju, a nawet pewnej frywolności, dosłownie malują obraz namiętnego zdobywcy wyżyn życia, który nie jest przyzwyczajony do zatrzymywania się w pół drogi, który otworzył oczy i serce na coś nowego.

Mężczyzna z zapachem Guerlain L'instant nosi w sobie ładunek pozytywnych emocji, które nie mogą nie cieszyć się i zachęcać. Dlatego aromat przejawia się na wiele sposobów poprzez mocne drzewno-orientalne akordy, które oddają cechy męskości i niedostępności. młody człowiek, ale raczej szanowany człowiek, który zdecydował się zostać właścicielem tego oszałamiającego zapachu, powinien mieć świadomość, że perfumy niesie ze sobą fantastyczną moc i zmysłowość, a także swój nowy styl i wizerunek rysuje aromatycznymi nutami. Dlatego przedstawiciel silnej połowy nie może dać się zwieść, jego poświęcenie nie zna granic. Żadne problemy i trudności nie mogą zatrzymać człowieka w aurze Guerlain L'instant, ponieważ siła jego myśli, odwagi i odwagi nie zna granic. W każdym jego geście, słowie czy ruchu, a także w aromatycznych nutach jest pewność i siła, która zadziwia i wabi. Jego dominacja i sukcesy przyciągają nie tylko słabszą płeć, ale także wzbudzają szacunek innych mężczyzn, którzy odczuwają lekkie ukłucia zazdrości o jego sukces.

Butelka zapachu Guerlain L'instant wykonana jest z przezroczystego szkła, ozdobiona czarnym wieczkiem wykonanym z unikalnego materiału bakelitu, który został wynaleziony przez Leo Bakelanda i był u szczytu popularności wśród twórców butelek do szminek i zapalniczek w ostatni wiek. Tradycyjny prostokątny kształt jest ozdobiony wyrafinowanym krojem, a także zwieńczony dużą czarną czapką.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme opinie

Brak opinii o tym produkcie