Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Guerlain Meteorites Le Parfum

Guerlain Meteorites Le Parfum EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

239

 O produkcie

Marka produktu: Guerlain
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
Zawartość: 100 ml
Propozycja na: dzień
Nuta górna: bergamotka, jabłko, akord zielony
Nuta środkowa: fiołek, róża
Nuta podstawy: białe piżmo, akord drzewny

Słynny puder Guerlain Meteorites Perles Powder występujący w formie kolorowych kulek w pastelowych odcieniach miał swoją premierę w 1987 roku. Kultowe meteorytki o charakterystycznym zapachu fioków doczekały się wspaniałej interpretacji w postaci wody toaletowej o tej nazwie.

Kompozycja posiada kwiatowo - drzewno - piżmowy charakter z owocowymi i pudrowymi podtonami. Na świeże otwarcie zapachu składają się nuty bergamotki i jabłka podkreślone zielonymi akcentami zaś w urzekającym sercu podziwiać można pudrową nutę fiołka, którego oblicze jest subtelne i bardzo dziewczęce.

Piękna kompozycja została zwieńczona białym piżmem i akordem drzewnym, które jeszcze intensywniej wydobywają pudrowość dominującej fiołkowej nuty. Za całość odpowiada główny perfumiarz marki Thierry Wasser, który ma na swoim koncie takie kompozycje jak Guerlain La Petite Robe Noire, Idylle czy Guerlain Mon Guerlain. Nowy zapach otrzymał prostą oprawę w postaci okrągłego flakonu ze zdobiącą go etykietą przedstawiającą girlandę perłowych kuleczek pudru. Wyjątkowy, magiczny zapach dla kobiet ceniących szlachetność i delikatność, który szarość codziennego życia przeobrazi w kolorową tęczę.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu