Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Guerlain Samsara

Guerlain Samsara EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

295 269
Samsara EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

195
Samsara EDT Woda toaletowa 100 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 100 ml

Cena :

249 229
Samsara EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 50 ml

Cena :

176
woda EDP
Zawartość: 100 ml, 50 ml
Przeznaczenie: Dla Pań
Wprowadzony w: 1989
Rodzaj: orientalno - drzewny
Propozycja na: wieczór
Górny akord: bergamotka, brzoskwinia, cytryna, ylang-ylang, akord zielony
Środkowy akord: fiołek, irys, jaśmin, korzeń irysa, narcyz, róża
Bazy akord: żywica bursztynowa, piżmo, wanilia, fasola tonka, drzewo sandałowe

Guerlain to prawdopodobnie najstarsza marka perfum w Europie. To Pascal Guerlain na dworze cesarza Napoleona podarował cesarską wodę kolońską samemu cesarzowi na jego ślubie z hiszpańską księżniczką Eugenią de Montillo de Guzma. Ta pamiątkowa butelka została ozdobiona płaskorzeźbą pszczół, które były symbolem domu Napoleona. Nazwa Guerlain właśnie skończyła 180 lat. Żaden z istniejących koncernów perfumeryjnych nie może pochwalić się tak solidną figurą. Dzięki nie tylko odwiecznym tradycjom jakości, ale także pracowitości prawdziwych mistrzów perfumerii, którzy stali na czele tej marki, niezrównany Guerlain utrzymał się na fali sukcesu i utrzymuje go przez wszystkie te lata.

Stworzona w 1986 roku Guerlain Samsara nie straciła popularności wśród płci pięknej. Samsara jest tłumaczona z sanskrytu jako „niekończący się krąg życia”. To jest to tajemnicze i sekretne miejsce, w którym spotykają się Zachód i Wschód. Guerlain Samsara to symbol absolutnej jedności, harmonii kobiety i jej zapachu. To duchowa podróż do wyciszenia, wewnętrznej kontemplacji i wyciszenia. Podobnie jak większość innych perfum stworzonych przez Guerlain, ten zapach jest dedykowany innej „muzie” mistrza. Desia de Pau to imię tej kobiety. Perfumiarz zbudował te perfumy na dwóch głównych zapachach, które zasugerowała mu muza: jaśminie i drzewie sandałowym. Ten zapach został stworzony dla zmysłowej i hojnej kobiety, szlachetnej i towarzyskiej. Romantyczny zapach potęguje wyrafinowany drzewny zapach. Hasło reklamowe, stworzone przez Jacquesa Sepoela, zapewnia, że ​​kobieta u progu trzeciego tysiąclecia ponownie wcieliła się w „Guerlain”. Romantyczny, szlachetny aromat doda właścicielowi jeszcze większej tajemniczości, uroku i nieprzewidywalności. Na romantyczny wieczór Guerlain Samsara jak lekka chmura będzie pasować jak żadna inna.

Podstawę projektu butelki stanowi figurka przedstawiająca khmerską tancerkę z Muzeum Sztuki Orientalnej Guimet. A jego kolor oddaje zmysłowość i luksus bogatego aromatu Guerlain Samsara zawartego w jego ścianach.

Krótki opis marki:

Miłośnicy perfum na pewno wiedzą o Guerlain. To niewątpliwie jedna z najbardziej prestiżowych marek na świecie - ma również długą tradycję, która do niedawna była w istocie firmą rodzinną. W swoich początkowych latach Guerlain tworzył sygnowane zapachy dla członków rodziny królewskiej, a także arystokratów, a jakość i luksus jego towarów były niezrównane, ponieważ w procesie produkcji nigdy nie poczyniono ustępstw.

Ciągłość marki polegała na tym, iż starszy Guerlain przekazywał berło perfum młodszemu. Na początku lat dwudziestych Guerlain ukształtował stulecie historii perfum, a wiele jego dzieł słusznie uważa się za najlepsze perfumy wszechczasów lub przynajmniej za kamienie milowe w historii. Większość zapachów Guerlain nie jest dla absolutnie początkujących, np. Tajemnicze piękno Shalimar, Mitsouko Chypre Charme i różowa bogactwo Nahemy są doceniane przez zaawansowanych użytkowników.

barcode do produktu

Guerlain Samsara opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii