Guerlain Samsara  EDP i EDT
Guerlain Samsara EDP woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena :

Guerlain Samsara EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 4.45 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

445
Guerlain Samsara EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 4.42 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

442
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Samsara woda perfumowana i toaletowa marki Guerlain

woda EDP
Zawartość: 50 ml, 100 ml
Przeznaczenie: Dla Pań
Linia: Samsara
Wprowadzony w: 1989
Rodzaj: orientalno - drzewny
Propozycja na: wieczór
Górny akord: bergamotka, brzoskwinia, cytryna, ylang-ylang, akord zielony
Środkowy akord: fiołek, irys, jaśmin, korzeń irysa, narcyz, róża
Bazy akord: żywica bursztynowa, piżmo, wanilia, fasola tonka, drzewo sandałowe

Guerlain to prawdopodobnie najstarsza marka perfum w Europie. To Pascal Guerlain na dworze cesarza Napoleona podarował cesarską wodę kolońską samemu cesarzowi na jego ślubie z hiszpańską księżniczką Eugenią de Montillo de Guzma. Ta pamiątkowa butelka została ozdobiona płaskorzeźbą pszczół, które były symbolem domu Napoleona. Nazwa Guerlain właśnie skończyła 180 lat. Żaden z istniejących koncernów perfumeryjnych nie może pochwalić się tak solidną figurą. Dzięki nie tylko odwiecznym tradycjom jakości, ale także pracowitości prawdziwych mistrzów perfumerii, którzy stali na czele tej marki, niezrównany Guerlain utrzymał się na fali sukcesu i utrzymuje go przez wszystkie te lata.

Stworzona w 1986 roku Guerlain Samsara nie straciła popularności wśród płci pięknej. Samsara jest tłumaczona z sanskrytu jako „niekończący się krąg życia”. To jest to tajemnicze i sekretne miejsce, w którym spotykają się Zachód i Wschód. Guerlain Samsara to symbol absolutnej jedności, harmonii kobiety i jej zapachu. To duchowa podróż do wyciszenia, wewnętrznej kontemplacji i wyciszenia. Podobnie jak większość innych perfum stworzonych przez Guerlain, ten zapach jest dedykowany innej „muzie” mistrza. Desia de Pau to imię tej kobiety. Perfumiarz zbudował te perfumy na dwóch głównych zapachach, które zasugerowała mu muza: jaśminie i drzewie sandałowym. Ten zapach został stworzony dla zmysłowej i hojnej kobiety, szlachetnej i towarzyskiej. Romantyczny zapach potęguje wyrafinowany drzewny zapach. Hasło reklamowe, stworzone przez Jacquesa Sepoela, zapewnia, że ​​kobieta u progu trzeciego tysiąclecia ponownie wcieliła się w „Guerlain”. Romantyczny, szlachetny aromat doda właścicielowi jeszcze większej tajemniczości, uroku i nieprzewidywalności. Na romantyczny wieczór Guerlain Samsara jak lekka chmura będzie pasować jak żadna inna.

Podstawę projektu butelki stanowi figurka przedstawiająca khmerską tancerkę z Muzeum Sztuki Orientalnej Guimet. A jego kolor oddaje zmysłowość i luksus bogatego aromatu Guerlain Samsara zawartego w jego ścianach.

Krótki opis marki:

barcode do produktu