Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Hermes Concentre D'Orange Verte EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

349
EDT - Eau de Toilette
Rodzaj: cytrusowo - aromatyczny
Wprowadzony w: 2004
Płeć: mieszana
Opakowanie: 100 ml
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: pomarańcza
Akordy środkowe: paczula, bazylia
Akordy bazy: drewno cedrowe, ambra

Prawie dwieście lat temu Thierry Hermes założył własną małą firmę produkcji uprzęży dla koni, dzięki czemu powstał słynny dom handlowy Hermes. Firma rozwijała się, a jej zainteresowania przeniosły się na różne obszary, na przykład produkcję biżuterii, artykułów wyposażenia wnętrz, stylowych akcesoriów, a następnie kolekcje ubrań i oczywiście dumę Hermes - słynne jedwabne szaliki Hermes. Przez pięć pokoleń ta szybko rozwijająca się rodzinna firma zdobywała nienaganną reputację imperium Hermes. Hermes to synonim nienagannego stylu i doskonałej jakości. W latach 50. ubiegłego wieku uruchomiono nową linię rozwoju Eau d'Hermes, rozpoczyna się produkcja ekskluzywnych perfum. Wydane przez tę markę perfumy Caleche są rozpoznawane na świecie jako klasyczny aromat, standard wyrafinowania i smaku.

Perfumy Hermes Eau D'orange Verte to zapach dla celowego mężczyzny, pewnego siebie, wyraźnie wiedzącego dokładnie, czego chce w tym życiu. Ten mężczyzna jest bardzo „silnym ramieniem”, którego szukają kobiety na całym świecie, chcąc, jeśli nie oprzeć się na nim, to nawet być za nim „jak za kamienną ścianą”. Jeśli ma marzenie, możesz być pewien, że zawsze osiąga pożądane. To jest człowiek słowa i czynu. Eau D'orange Verte doskonale podkreśla te prawdziwe męskie cechy. Ale zapach nadaje się również dla kobiet, a dla piękniejszego seksu zupełnie inna paleta to niekończący się spokój, troska, przywiązanie i niezawodność rąk matki. Unikalny skład bezalkoholowy sprawia, że ​​jest niezbędny latem w dusznej metropolii.

Świeży, tonizujący zestaw Eau D'orange Verte błyszczy rozproszonymi owocami cytrusowymi - aromatami kwaśnej cytryny, aromatem mandarynki, słoneczną nutą pomarańczy. Zmiękcza słodyczą niesamowite mango, przeplatają się nuty mięty i papai. Wykwintny pociąg otuli ciepło mchu dębowego i miękkiej paczuli. Ten cytrusowo-zielony zapach jest uwielbiany przez wielu, ma wygodny uniwersalny charakter. Eau D'orange Verte Hermesa świetnie wygląda w biurze biznesowym czy wieczorem na randce.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Hermes Concentre D'Orange Verte opinie

Brak opinii o tym produkcie