Hermes Eau Des Merveilles woda toaletowa
Hermes Eau Des Merveilles EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena jedn. 5.7 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

285
Hermes Eau Des Merveilles EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 3.99 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

399
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 100 ml
Linia: Dla kobiet
Polecany na: dzień
Górne akordy: pomarańcza, cytryna amalfi, żywica elemi
Środkowe akordy: fiołek, różowy pieprz, żywica bursztynowa, ziarno czarnego pieprzu
Bazowe akordy: jodła, wetiwer madagaskarski, drewno cedrowe, mech dębu

Ilu z was, drogie kobiety, nie marzy, by błyszczeć swoją oryginalnością i magią uroku? Ale tylko w codziennych sprawach wciąż nie mamy czasu na zastanawianie się nad indywidualizacją własnego wizerunku, a jednak różnorodność kobiecej natury tego wymaga! Aby ułatwić piękny urok trudnej misji męskiego uwodzenia, znany na całym świecie producent stworzył zupełnie nowe perfumy Hermes Eau Des Merveilles, które po raz pierwszy zaprezentowano publiczności w 2004 roku. Co odróżnia tę wodę toaletową od zdecydowanej większości elitarnych perfum? Ani bardziej, ani mniej niż oryginalny dźwięk jej bukietu, reprezentowany przez cudowne zawiłości nut drzewnych i cytrusowych. Po pierwsze, perfumy wlewają odświeżający strumień, w ciągu kilku minut, aby ukoić zmarznięte uczucia i rozprowadzić na skórze przyjemnym słodkawym bukietem. Jest rzeczą oczywistą, że taki zapach został stworzony dla niezwykłych i pełnych życia kobiet, które odważnie idą naprzód, bez względu na wszystkie trudności i problemy.

Dziewczyna lub dama, które wybrały Hermes Eau Des Merveilles do zindywidualizowania własnego wizerunku, nie mogą stracić gry w życiu: nigdy nie pozostanie bez uwagi, ponieważ jej urok i seksapil są doskonale podkreślone stylowym bukietem. Takie perfumy są tworzone, aby dać piękno i atrakcyjność kobietom, które są zmęczone nudą codziennego życia i starają się dawać radość sobie i swoim bliskim. Wielu uważa, że ​​ekscentryczność bukietu pozwala na użycie Hermes Eau Des Merveilles tylko dla ekstrawaganckich charakterów, które nie boją się eksperymentów i odważnie dostrzegają wszystkie niespodzianki z życia. W rzeczywistości perfumy te wzięły kilka motywów z hymnu uniseksualnego, więc kilka żeńskich elementów zastąpiono bardziej nietradycyjnymi. Tak narodziła się magia unikalnej wody toaletowej,

Koncepcja projektowania perfum również wyróżniała się oryginalnością: butelka Hermes Eau Des Merveilles ma nieco wyszukaną formę, która w pełni odpowiada harmonii jej brzmienia. Na pierwszy rzut oka zaokrąglony szklany słoik wydaje się, że powinien spaść i rozlać aromatyczny płyn. Ale to tylko kolejny iluzoryczny wynalazek, zrodzony w duchu filozofii eksperymentu perfum.

Krótki opis marki:

barcode do produktu