Hermes Eau D'Orange Verte  EDP i EDT
Hermes Eau D'Orange Verte EDC woda kolońska 100 ml
woda kolońska 100 ml

Cena :

383
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 100 ml
Płeć: mieszana
Rok wprowadznia: 2009
Promowany na: dzień
Górne akordy: cytryna amalfi, mandarynka
Środkowe akordy: pomarańcza, liście mięty, liście czarnej porzeczki
Bazowe akordy: paczula, mech dębowy

Odmiana na temat uniwersalnych aromatów znów ekscytuje umysły i dusze niespokojnych mistrzów perfum. I nie na próżno, ponieważ tym razem ich twórczość o nazwie Hermes Eau D'orange Verte Concentree można rzeczywiście nazwać jednocześnie perfumami kobiet i mężczyzn. Te ożywcze perfumy zaskakująco łączą ostre i kobiece elementy, ale jednocześnie woda toaletowa z elitarnej serii pozostaje znakomitym przykładem arystokratycznej rodziny aromatów.

Atrakcyjność dźwięku perfum Hermes Eau D'orange Verte Concentree opiera się na połączeniu motywów cytrusowych i szampańskich, a przy wszystkich polifonicznych komponentach woda toaletowa wydaje się dość harmonijna. Obecność cytrusowego akordu w piramidzie aromatu przyczynia się do świeżości jego brzmienia, a także do tworzenia specjalnych energetycznie nasyconych płynów. Zatem perfumy te brzmią wystarczająco zwięźle, ale jednocześnie nie można ich nie pamiętać. Woda toaletowa od znanego producenta jest idealna jako wyśmienity dodatek na spotkania biznesowe i codzienne przyjęcia robocze, pomoże ładnej czarodziejce zawsze wyglądać na zebraną i być pewnym swoich działań i pragnień. Dobry seks z zapachem Hermes Eau D'orange Verte Concentree jest w stanie przyciągnąć uwagę wszystkich w ciągu kilku minut, ponieważ jej ulubione perfumy są dość charakterystyczne, ale ponieważ zawsze jej w tym pomaga. Ponadto połączenie soczystej pomarańczy z akordami szlachetnego drewna i mocnych zieleni sprawia, że ​​kobieta jest bardziej zrelaksowana, pomaga utrzymać się w najlepszej pozycji zarówno w dzień pracy, jak i podczas imprez towarzyskich.

Butelka niezwykłej wody toaletowej Eau D'orange Verte Concentree, słusznie zaliczanej do uniwersalnego złotego funduszu zapachowego, ma przyjemny zielony kolor. Jednocześnie działa zarówno uspokajająco, jak i orzeźwiająco, dlatego stylowa butelka we własnej kolekcji to prawdziwa radość dla odważnej i pewnej siebie kobiety.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Hermes Eau D'Orange Verte opinie

Produkt w tej chwili nie posiada opinii