Hermes Rocabar woda toaletowa
Hermes Rocabar EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

BRAK CENY
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 100 ml
Linia: Męska
Rodzaj: drzewno - przyprawowy
Rok produkcji: 1998
Zalecany na: dzień
Nuta górna: kolendra, cytryna, bergamotka, jałowiec, esencja cedrowa
Nuta środkowa: cedr, włoski cyprys, fiołek, goździk, kardamon
Nuta podstawy: paczula, balsam kanadyjski, benzoes, wanilia, mech dębowy

Hermes Rocabar to spokojny, szlachetny, ale jednocześnie ekscytujący zapach, stworzony dla prawdziwego arystokraty. Mężczyźni zawsze osiągają upragnione cele. Jasność całej kompozycji, wyrażona nutami zapachowymi, jest nasycona i przesiąknięta jasnymi odcieniami bergamotki, przeplatanymi nutami cytryny, piołunu i kolendry, wchodząc w oślepioną bogactwem rywalizację korzenną kompozycją kwiatową. Kompozycje Hermesa Rocabara, wnikające w samo serce i wnikające w nie, z nutami cudownych fiołków, surowych goździków i kardamonu.

Swoją obecnością miękki, otulający ślad paczuli, wanilii Bourbon i benzoiny, otulony aromatami mchu dębowego, przejawia się w całym blasku nut bazowych kompozycji. Sama nazwa Rocabar wywodzi się z gry francuskimi słowami. Nazwa, która powstała ze skrótu takich dwóch słów jak „dywan” (dywan) i „a barres” (okrycie), które po połączeniu oznacza „dywanową pelerynę” lub „koc”. Wszystko to przywołuje wspomnienia rzemiosła, tak honorowego i zakorzenionego w przeszłości. Starożytne rzemiosło, które zostało doskonale opanowane przez legendarnego założyciela domu mody, Thierry'ego Hermesa (Thierry Erme). Rzemiosło określane jako sztuka rymarzy tworzących sprzęt jeździecki odpowiadający potrzebom jeźdźców uprzywilejowanych. Cała ta „historia” posłużyła jako inspiracja do powstania Rocabar.

Hermes Rocabar to idealne ucieleśnienie, stworzone przez wspomnienia, niezapomniane inspirowane przeszłością. Wygląd jego pachnącej kompozycji kojarzy się z epoką majestatu, podkreśloną szlachetnością i walecznością rycerzy. Era, która „ożywia” klimat najbardziej niezapomnianego i ekscytującego widowiska tamtych czasów, czyli atmosferę turniejów i walk rycerskich. Era, tak wyraźnie zaznaczona czarującymi nutami szlachetnego zapachu Hermesa Rocabara. Zapach stworzony dla zmotywowanych i spragnionych zwycięstwa, ale jednocześnie szlachetnych, silnych i bezinteresownych mężczyzn.

Krótki opis marki:

barcode do produktu