Hermes Terre D'Hermes  EDP i EDT
Hermes Terre D'Hermes EDP woda perfumowana 75 ml
woda perfumowana 75 ml

Cena :

Hermes Terre D'Hermes EDP woda perfumowana 200 ml
woda perfumowana 200 ml

Cena :

Hermes Terre D'Hermes EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

Hermes Terre D'Hermes EDT woda toaletowa 200 ml
woda toaletowa 200 ml

Cena :

Hermes Terre D'Hermes EDT woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Terre D' woda perfumowana i toaletowa marki Hermes

EDP - Eau de Parfum
Rok premiery: 2009
Rodzaj: drzewno - szyprowy
Pojemność: 75 ml, 200 ml, 100 ml, 50 ml
Charakterystyka: Dla Panów
Polecany na: dzień
Akord górny: pomarańcza, grejpfrut
Akord środkowy: krzemień
Akord bazy: mech dębowy, benzoes, akord drzewny

Hermes Terre D'hermes to jasny, mocny, prawdziwie męski zapach. Perfumy te zostały opracowane przez Jean-Claude Ellenę w 2006 roku. Główną koncepcją przy tworzeniu tego zapachu było połączenie nut ziemi i powietrza, tworząc ich wyśmienitą kombinację. Dzięki temu zapach ten doskonale harmonizuje na męskiej skórze, a jego właściciel może poczuć prawdziwą jedność z naturą.

Co ważne, postać Hermesa Terre D'hermesa jest bardzo uwodzicielska, dlatego jej właścicielka z pewnością nie pozostanie bez kobiecej uwagi. Jednak ważne jest, aby nie zapominać, że te perfumy są dość trwałe i lekkie, dlatego należy je nakładać w minimalnych ilościach. W przeciwnym razie może stać się nadmiernie nasycony, a czasami nawet nachalny, a ponadto zastosowany obficie może ujawnić zupełnie inne nuty. Oczywiście po pewnym czasie główna kompozycja wejdzie w grę, jednak przez pierwsze kilka godzin po nałożeniu na skórę nawet tak łagodny aromat może wydawać się zbyt ostry i wywoływać wrogość ze strony innych.

Nie trzeba dodawać, że Hermes Terre D'hermes to prawdziwy klasyk i nie ma co do tego wątpliwości na tyle, aby zwrócić uwagę na surową, ale jednocześnie bardzo stylową i elegancką butelkę. Warto zaznaczyć, że taka kompozycja perfum jest oczywiście bardziej odpowiednia dla dojrzałych mężczyzn, którzy preferują odpowiedni styl i wiedzą, jak wyglądać wyrafinowanie i drogo. Ale miłośnikom aktywnego stylu życia ten aromat raczej nie przypadnie im do gustu, a wszystko ze względu na jego niesamowitą lekkość, miękkość i ciepło.

Hermes Terre D'hermes to idealny wybór dla dojrzałych mężczyzn, zwłaszcza że nuty wybrane do tego zapachu mówią same za siebie. Wykwintne perfumy drzewne będą optymalnym rozwiązaniem do ciągłego stosowania, a co ważne nawet po długim czasie raczej nie nudzą się właścicielowi. W takich zapachach można zakochać się, jeśli nie od razu, to z pewnością na zawsze, dlatego nie należy odmawiać sobie możliwości zdobycia tak wspaniałej kompozycji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu