Hermes Un Jardin Sur Le Nil woda toaletowa
Hermes Un Jardin Sur Le Nil EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena jedn. 6.7 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

335
Hermes Un Jardin Sur Le Nil EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 4.65 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

465
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis: Hermes Un Jardin Sur Le Nil woda toaletowa

Zawartość: 50 ml, 100 ml
Zalecany na: dzień
Górne akordy: marchew, mango zielone, pomidor, grejpfrut
Środkowe akordy: pomarańcza, kwiat lotosu, hiacynt, peonia, sitowie
Bazowe akordy: irys, labdanum, kadzidło, cynamon, piżmo

Rok 2005 był najbardziej udany dla Jean-Claude Ellen, w tym roku wydał zapach Hermes Un Jardin Sur Le Nil. Inspirację do stworzenia tak wyjątkowej kombinacji czerpał w swoich podróżach. Zanim w końcu wyobraził sobie biedną pracę, musiał podróżować po wielu malowniczych zakątkach świata. Jednak największe i niezapomniane wrażenie wywarły na nim kwitnące wiosenne ogrody, położone nad Nilem. To było takie wrażenie, jakie włożył w tworzenie swojego diamentu ze świata zapachów. Nawet nazwa Hermes Un Jardin Sur Le Nil mówi sama za siebie i oznacza podróż przez ogrody Nilu.

Ten zapach nie ma ograniczeń wiekowych i jest idealny zarówno dla młodej dziewczyny, jak i kobiety w wieku. Wraz z nim każda kobieta zrzuca kilka dekad z ramion, staje się młoda i pełna siły. Wątpię? Ale na próżno! Pamiętaj, jak zmienia się przyroda wraz z nadejściem wiosny i pojawieniem się pierwszych ledwie ciepłych, pieszczotliwych promieni słońca. Wiosną dosłownie cały świat budzi się z ciężkiego zimowego snu i dąży do światła i ciepła. Zapach tak cudownych perfum ma taki sam wpływ na ludzi. Budzi się i ładuje pozytywną energią. Można go porównać do świeżego wiosennego powietrza, odurza też i lekko odurza głowę nadmiarem tlenu. Dzięki niemu budzi się twoja seksualność i naturalny urok. Ty, niczym delikatny i kruchy pierwiosnek wiosenny, udajesz się do światła przez codzienne życie. Idealną porą roku na jego wykorzystanie jest lato.

Dzięki Hermes Un Jardin Sur Le Nil nadasz każdemu pomieszczeniu lekkość i świeżość. Te doskonałe perfumy działają między innymi na mężczyzn, jak powiew marcowego powietrza na koty. Dosłownie zaczynają się zwijać wokół ciebie, nie dając ci żadnej możliwości. Każdy z nich stara się w każdy możliwy sposób przyciągnąć Twoją cenną uwagę. Musisz tylko wybrać najbardziej atrakcyjne i atrakcyjne z nich. Wpływ na płeć przeciwną zaczyna się od pierwszych sekund twojego pojawienia się. Najsilniejsze naturalne afrodyzjaki działają bez zarzutu i jest ich w nich wiele. Marchewki jako pierwsze bawią się wyobraźnią i atrakcyjnością. Od razu przychodzi jej z pomocą jagoda miłości lub pomidor, a duet grejpfruta i zielonego mango dopełnia triumfalny pochód w umysłach mężczyzn. Efekt Hermes Un Jardin Sur Le Nil jest wzmocniony kompozycją lotosu, irysa, piwonii, pomarańczy i trzciny. Bliskie współdziałanie pasji i chłodu w końcu odurza i ujarzmia.

Krótki opis marki:

barcode do produktu