Hugo Boss Just Different woda toaletowa
Hugo Boss Just Different EDT Woda toaletowa 150 ml
woda toaletowa 150 ml

Cena :

BRAK CENY
Hugo Boss Just Different EDT woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml


Cena jedn. 2.4 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

180
Hugo Boss Just Different EDT woda toaletowa 40 ml
woda toaletowa 40 ml


Cena jedn. 3.73 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

149
Hugo Boss Just Different EDT woda toaletowa 200 ml
woda toaletowa 200 ml


Cena jedn. 1.45 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

289
Hugo Boss Just Different EDT woda toaletowa 125 ml
woda toaletowa 125 ml


Cena jedn. 1.56 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

195
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 150 ml, 75 ml, 40 ml, 200 ml, 125 ml
Linia: Dla Pana
Wydany w roku: 2011
Propozycja na: wieczór
Nuta górna: jabłko zielone, liście mięty
Nuta środkowa: bazylia, frezja, nasiona kolendry
Nuta podstawy: labdanum, paczula, olibanum, drewno kaszmirowe

W 2011 roku marka Hugo Boss przedstawiła światu nowy jasny, pełen radości zapach. Twarzą firmy reklamowej Hugo Jast Different jest słynny hollywoodzki aktor Jared Leto. Gerd von Podewils, dyrektor marketingu w Hugo Fragnces, przypisał ten wybór chęci ucieleśnienia eksperymentalnego ducha marki. Jared Leto to jeden z tych ludzi, którzy potrafią zmienić świat. Perfumy łączą w sobie lodowate nuty mięty i zielonego jabłka, odsłaniając się na skórze z delikatnymi akcentami bazylii i frezji. Taka wyjątkowa mieszanka z łatwością pomoże właścicielowi przekreślić zwyczajność szarej codzienności i zrozumieć jego prawdziwą istotę.

Hugo Jast Different jest dedykowany tym, którzy potrafią dostrzec piękno otaczającego ich świata i czerpać z niego inspirację. Mężczyzna, który wybrał ten zapach, odnajduje we wszystkim kreatywność i może zaoferować wiele oryginalnych, świeżych pomysłów. Ma własną interpretację znanych rzeczy, zdolność działania bezmyślnie i spontanicznie, ulegając wewnętrznemu impulsowi lub zewowi emocji. Hugo Jast Różni Wszyscy ludzie są różni, dlatego stara się uciec od schematów i narzuconych standardów. To powiew świeżego powietrza w kamiennej dżungli miasta. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz być inny i podejmować niestandardowe decyzje na własne ryzyko i ryzyko. I będzie to uzasadnione. Jasny i piekący chłód Hugo Jast Different jest przepojony duchem buntu i twórczej energii. Będzie idealnym dodatkiem dla mężczyzny preferującego oryginalny styl Hugo Boss. Perfumy tej marki mogą zainspirować każdego, niezależnie od rodzaju działalności. Edycja perfum jest limitowana, co czyni je jeszcze bardziej wartościowymi.

Przy tworzeniu zapachu wykorzystano najnowsze technologie molekularne, dzięki czemu do kolekcji elitarnych zapachów stało się możliwe dodanie oszałamiających kombinacji spełniających najwyższe wymagania. Nowy zapach wdarł się w nasze codzienne życie falą eleganckiej świeżości z piżmowym szlakiem. To nowa pokusa dla młodych mieszkańców miast, którzy prowadzą aktywny tryb życia i nie potrafią usiedzieć spokojnie w oczekiwaniu na ciche szczęście. Współczesny świat czeka na swoich bohaterów, pełen optymizmu i determinacji w realizacji koncepcji przyszłości. Nowy Hugo to źródło inspiracji, dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Krótki opis marki:

barcode do produktu