Hugo Boss Nuit Pour Femme woda perfumowana
Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml


Cena jedn. 5.6 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

168
Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP woda perfumowana 75 ml
woda perfumowana 75 ml


Cena jedn. 3.13 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

235
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 30 ml, 75 ml
Profil: Damska
Rodzaj: kwiatowy
Rok wprowadznia: 2012
Zalecany na: wieczór
Akord górny: aldehydy, brzoskwinia
Akord środkowy: białe kwiaty, jaśmin wielkolistny, fiołek
Akord bazy: drzewo sandałowe, nuta mchu

Dziś światem rządzą kobiety sukcesu i ambitne, piękności, które podbijają swoim wdziękiem i delikatnością. To wdzięczne, wyrafinowane, stylowe panie, które nie znają wątpliwości i porażek. Nie znają goryczy porażki i frustracji wynikających z życiowych rozczarowań. Niezwykle ważne są dla nich stylowe dodatki, które potrafią harmonijnie uzupełniać i podkreślać kontrastującą delikatność i śmiałość. Perfumowe arcydzieło Hugo Boss Nuit dla takich kobiet powinno działać jak luksusowa biżuteria, która wspaniale otula kobiece ciało, pieści i urzeka. Duża masywna biżuteria nie jest dla nich, wyrafinowanie i elegancja są dla takich Pań niezwykle ważne, co jest kluczem do sukcesu i wyznacznikiem dobrego gustu.

Nuty głowy soczystej brzoskwini w połączeniu z aldehydami zapewniają intrygujący początek, odkrycie, które zachęca do odkrywania i odkrywania wyrafinowanego zapachu Hugo Boss Nuit. Serce zapachu Hugo Boss Nuit mieni się delikatnym welonem wzruszająco niewinnego fioletu i wspaniałego jaśminu, urzekając lekkością na tle białych kwiatów. Podstawa pachnącego arcydzieła brzmi jak mech dębowy i zmysłowe drzewo sandałowe. W ten sposób urzekająca aura tego wykwintnego bukietu Hugo Boss Nuit emanuje ciepłem i magnetycznym urokiem. Bukiet idealnie nadaje się na zimną porę dnia - jesień lub wiosnę. Każdy akord bukietu staje się ucieleśnieniem fantastycznej jasności i uroku.

Pachnące kombinacje nie niosą ze sobą czułości i niepokoju, wręcz przeciwnie, mówią o śmiałości i charyzmie, atrakcyjnym uporze właściciela tego oszałamiającego bukietu. Perfumy są odpowiednie dla młodych karierowiczów, a także dla odnoszących sukcesy kobiet biznesu, które chcą czerpać z życia jak najwięcej. Perfumeryjna aura o kwiatowym zapachu doprawiona jest soczystą słodyczą owoców, przyprawą akordów bazowych. Seksualność bukietu nie odpycha swoją agresywnością, ale przyciąga i kusi, odurza zmysły i wciąga w wir emocji, które wywołuje wyjątkowe połączenie silnych i głębokich akordów naturalnych.

Krótki opis marki:

barcode do produktu