Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Hugo Boss Selection EDT Woda toaletowa 50 ml

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

156
Selection EDT woda toaletowa 90 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 90 ml

Cena :

189 169
Pojemność: 50 ml, 90 ml
Płeć: Mężczyzna
Zalecany na: dzień
Akord górny: grejpfrut, mandarynka, bergamotka, pieprz różowy
Akord środkowy: igliwie cedru, geranium, anyż gwiazdkowaty
Akord bazy: wetiwer, paczula, piżmo

Boss Selection to niewątpliwie młodzieńczy zapach, który od razu urzeka świeżością. Należy zauważyć, że taki zapach po prostu nie jest odpowiedni dla mężczyzn w szacownym wieku, przynajmniej ze względu na to, że będzie nie harmonizował z głównym stylem i ogólnym wyglądem. Głównymi nutami są z pewnością bergamotka, grejpfrut i paczula, uzupełnione piżmem, igłami cedru, anyżem gwiazdkowatym i lekką nutą cytrusową. Należy zaznaczyć, że połączenie podobnych składników nie było bynajmniej nowością, jednak niewątpliwie ta kompozycja zasługuje na uwagę. Poza tym to w niej wszystkie nuty zostały ujawnione w najlepszy możliwy sposób, a sama piramida zapachowa jest tak złożona i wielopłaszczyznowa, że ​​po prostu nie sposób nie zakochać się w perfumach Boss Selection.

Jeśli chodzi o butelkę, w tym przypadku twórcy domu perfumeryjnego nie odbiegali od klasycznego stylu, który oczywiście odegrał rolę w popularności tego zapachu. W końcu klasyka jest wieczna, dlatego taki projekt gwarantuje, że nie wyjdzie z mody w najbliższej przewidywalnej przyszłości, przez wiele lat, pozostając popularnym i aktualnym wśród konsumentów na całym świecie. Warto zaznaczyć, że idealny czas na użycie Boss Selection to jesień lub wiosna w tych porach jasnych, nasyconych kolorów i częstych zmian temperatur, zapach będzie mienił się najjaśniejszymi nutami i będzie w stanie w pełni ujawnić bogactwo i luksus kompozycja. Ale latem niestety wyda się to zbyt uciążliwe, aw jego zapachu pojawią się słodko-słodkie nuty, które najprawdopodobniej będą w stanie szybko znudzić się właścicielem zapachu, a tym samym z jego użycie w tym okresie w każdym przypadku będzie musiało zostać porzucone.

Nie trzeba dodawać, że Boss Selection to prawdziwy standard stylu, zachwycający świeżością aromatu i urzekający bogactwem i różnorodnością słoniny. Dlatego jest to po prostu idealny wybór dla mężczyzny, który chce zagwarantować zwrócenie uwagi pięknej połowy ludzkości, podkreślając własną młodość, męskość i oczywiście atrakcyjność.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Hugo Boss Selection opinie

Brak opinii o tym produkcie