Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Hugo Boss The Scent Absolute For Her

Hugo Boss The Scent Absolute For Her EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

380 352
The Scent Absolute For Her EDP Woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 30 ml

Cena :

219
The Scent Absolute For Her EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 50 ml

Cena :

295
Eau de Parfum
Rodzaj: orientalno-waniliowy
Rok wydania: 2019
Pojemność: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Płeć: Kobieta
Promowany na: wieczór
Górne akordy: brzoskwinia, miód
Środkowe akordy: kawa
Bazowe akordy: wanilia, wetiwer

BOSS THE SCENT ABSOLUTE for HER zachwyca bogatszą i intensywniejszą interpretacją oryginalnego zapachu BOSS THE SCENT dla kobiet. Wykwintne pismo słodkiej brzoskwini w połączeniu z nieodpartymi nutami kawy, ciepłą wanilią i elegancką wetywerią tworzy absolutnie uwodzicielską, absolutnie uzależniającą wodę perfumowaną. BOSS THE ABSOLUTE for HER to wyjątkowy, owocowo-orientalny zapach skomponowany przez perfumiarz Louise Turner. Przedstawiony jest w pięknej, fasetowanej szklanej butelce zabarwionej ciemnofioletowym lakierem i zwieńczony smukłą, rzeźbioną metalową zakrętką.

Krótki opis marki:

Hugo Boss założył swoją firmę w 1923 roku w Metzingen w Niemczech (nadal jest to główna siedziba), w małym miasteczku na południe od Stuttgartu. Jednak z powodu złej sytuacji ekonomicznej w Niemczech firma została wkrótce zmuszona do bankructwa (w 1930 r.).

Z biegiem czasu firma Hugo Boss zaczęła koncentrować się na odzieży sportowej i codziennej. W 1993 roku dokładnie 70 lat po założeniu, Hugo Boss zapowiedział produkcję pierwszego zapachu, a pod koniec lat dziewięćdziesiątych produkcję odzieży damskiej.

Dziś odzież męska jest sprzedawana pod marką zależną BOSS Black. Oprócz szerokiej gamy stylowych garniturów biznesowych marka modowa oferuje odzież codzienną, sportową oraz eleganckie suknie wieczorowe.

Podczas gdy elegancka odzież codzienna jest oferowana pod marką BOSS Orange, BOSS Green jest szczególnie popularny wśród fanów sportowej i funkcjonalnej odzieży golfowej.

Dla tych, którzy pytają o szlachetne tkaniny i doskonałe wykonanie, jest etykieta premium BOSS Selection. Pod marką Hugo produkowana jest niezwykła kolekcja męska i damska, która łączy w sobie kreatywność i indywidualność z niekonwencjonalną modą.

Marki BOSS Orange, BOSS Black i Hugo obejmują męską i damską odzież, akcesoria i perfumy. Obecnie marka modowa HUGO BOSS to autentyczny i subtelny luksus, który jest ceniony przez klientów na całym świecie.

barcode do produktu

Hugo Boss The Scent Absolute For Her opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii