Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Glow by J.Lo

Jennifer Lopez Glow by J.Lo EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

133
Glow by J.Lo EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 50 ml

Cena :

114

 O produkcie

Marka produktu: Jennifer Lopez
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT - Eau de Toilette
Przewidziany: Dla kobiety
Pojemność: 100 ml, 50 ml:
Rok: 2012 Grupa zapachowa: kwiatowy, owocowy, świeży
Nuty głowy: irys, neroli, pomarańczowe kwiaty
Nuty serca: ambra , grejpfrut , jaśmin , róża
Nuty bazy: wanilia , piżmo , drzewo sandałowe

Chęć pozostawienia zmysłowego znaku w milionach kobiecych serc skłoniła światowej klasy gwiazdę Jennifer Lopez do stworzenia nowej perfumowanej linii, w której narodził się wyjątkowy zapach Jennifer Lopez Glow. Ta woda toaletowa zawiera echo macierzyńskiej radości, urok świata zewnętrznego i pragnienie, aby zmienić szarą rutynę dla swoich dzieci. W końcu stworzenie nowych perfum zainspirowała gwiazda filmowa i utalentowany wykonawca narodzinami dwóch uroczych bliźniaczek, które stały się nowym znaczeniem życia genialnej kobiety naszych czasów.

Filozofia Jennifer Lopez Glow delikatnie przypomina każdej płci pięknej, że prawdziwym przeznaczeniem każdej kobiety jest kruchość i indywidualny światopogląd. Pachnący koktajl ma za zadanie otworzyć wszystkie receptory na postrzeganie piękna świata, który przekażesz swoim dzieciom. Właśnie dlatego aranżacja kwiatów mieni się wszystkimi aspektami pulsującej radości, stając się wyjątkowym źródłem pozytywnych emocji na cały dzień.

Podkreślono kobiecą naturę zapachu, zgodnie z koncepcją utalentowanego twórcy, aby wzbudzić poczucie świeżości, które generuje naturalny urok. Dzięki tej kompozycji naturalna świeżość kwitnącego poranka pełnego niesamowitych kolorów i czystych kwiatów zacznie Cię inspirować, a następnie możesz zanurzyć się w przeplatanie seksualnych melodii w niewinnym wykonaniu oryginalnych nut. Jennifer Lopez marzyła, że ​​jej perfumy przypominałyby efekt chłodnej duszy: kobieta powinna poczuć się odświeżona i zainspirowana, poznać pełną moc swojej błyszczącej atrakcyjności, której nie mogą nie zauważyć przedstawiciele płci przeciwnej. Pospiesz się, aby zdobyć stylową butelkę Jennifer Lopez Glow i niezależnie sprawdź realizację pomysłowych pomysłów jednego z najseksowniejszych uwodzicieli naszych czasów.

Butelka delikatnej wody toaletowej jest również wykonana w kobiecy sposób: pachnący splot elementów kwiatowych jest pokryty butelką o nieco wydłużonym kształcie ze stożkową nasadką. Świeżość Jennifer Lopez Glow jest przenoszona przez przezroczystość naczynia i perfum, a oryginalność zapachu uosabiają małe ozdoby znajdujące się u podstawy sprayu.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu