Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Jil Sander Sun Men EDT Woda toaletowa 125 ml

EDT woda toaletowa 125 ml

Cena :

155 129
Sun Men EDT woda toaletowa 75 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 75 ml

Cena :

122 109
EDT woda toaletowa
Rodzaj: aromatyczno - przyprawowy
Rok wydania: 2002
Zawartość: 125 ml, 75 ml
Płeć: Mężczyzna
Promowany na: dzień
Akord górny: bergamotka, rozmaryn
Akord środkowy: kardamon, gałka muszkatołowa
Akord bazy: piżmo, drzewo sandałowe

Jil Sander Sun Men, to zapach, który budzi w tobie letni nastrój. Spontanicznie i leniwie odpoczywać z aromatyczno-drzewnym zapachem ambry. Eksplozja pogodnej bergamotki, pobudzenie Calone i mrowienie rozmarynu generują intensywną energię. Ciepła gałka muszkatołowa, żywy biały kardamon i promienna plumeria rozprzestrzeniają falę słonecznych przyjemności. Bujne drewno i ciepły bursztyn tworzą uwodzicielską chwilę i zmysłowe emocje.

We współczesnym świecie jest wielu producentów kosmetyków, markowej odzieży, kompozycji perfum. Ale tylko nieliczni mogą być dumni z tego, że ich produkty cieszą się popularnością na całym świecie dzięki połączeniu oryginalności i naturalności, tradycji i innowacyjności. To właśnie znak firmowy Jil Sander zdołał zdobyć ogromną popularność na całym świecie, zaczynając od tradycyjnej niezmiennej jakości od wymagań współczesności. Założyciel tej marki, Gilles Sander, przeszedł ciernistą drogę do sukcesu. Rozpoczynając karierę zawodową jako dziennikarka, w wieku 25 lat udało jej się wydać własną kolekcję markowych ubrań. Jednym z sukcesów Domu Mody Jil Sander jest perfumeria męska. Z całą pewnością rozdziera ukryte zakamarki męskiej natury, ponieważ tylko kobieta wie prawie wszystko o swoim mężczyźnie. Wkraczając pewnie w świat branży modowej, osiągając liczne sukcesy i wyróżnienia, Jil Sander zrezygnowała w 2000 roku ze stanowiska czołowej projektantki Domu Mody Jil Sander. Ale ta marka kontynuuje swoje udane istnienie.

W 2004 roku kolekcja męskich zapachów tego domu mody została uzupełniona o zapach Jil Sander Sun, który został wynaleziony przez perfumiarza Alaina Astori i Beatrice Piquet. Te perfumy są przedstawiane jako szczere letnie. Kojarzy się z letnim wiatrem, gorącym słońcem i chłodem w koronkowym cieniu drzew. Zapach Jil Sander Sun ujawnia swoje sekrety stopniowo, jak letni dzień - poranna świeżość, zamieniająca się w duszną rozkosz dnia, płynnie przechodzi w kuszącą zmysłową noc.

Perfumy Jil Sander Sun podbiją współczesnego mężczyznę, który stara się być jasny, odważny, otwarty na cały świat. Naturalność bergamotki i rozmarynu opowie o szczerości uczuć, ciepło aromatów kardamonu i gałki muszkatołowej opowie o zmysłowości i delikatności, a nuty piżma i drzewa sandałowego zapewnią oczekiwanie na błogość. Zapach Jil Sander Sun powie Ci, że przy takim mężczyźnie będzie jasno i słonecznie.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Jil Sander Sun Men opinie

Brak opinii o tym produkcie