Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Jimmy Choo EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

229 205
EDP woda perfumowana 60 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 60 ml

Cena :

187 166
EDT woda toaletowa 100 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

189
EDT woda toaletowa 60 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 60 ml

Cena :

146
Eau de Parfum - EDP
Zawartość: 100 ml, 60 ml
Przewidziany: Dla Pań
Rodzaj: szyprowo - owocowy
Rok premiery: 2011
Rekomendacja: dzień, wieczór
Nuta górna: gruszka, mandarynka, akord zielony
Nuta środkowa: orchidea
Nuta podstawy: paczula, toffee

Jimmy Choo Jimmy Choo to owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet z delikatnym akcentem w szlachetnym drewnie. Wejdź do świata Jimmy Choo i uzyskaj wyjątkową aurę kobiecej atrakcyjności i zmysłowości. Czerp inspirację z przyjemnego zapachu kwiatów i soczystych owoców, które niosą się na ciepłej drewnianej podstawie. Spektakularny wzór skóry zwierząt kryje piękny flakon wypełniony magiczną miksturą miłosną. Zastosuj go na sobie i wyczuj ten aromat. Nagle znajdziesz się w krajobrazie własnych fantazji, w którym nic nie jest niemożliwe. Zostań w tym stanie zmysłowego cudu.

Słodkie połączenie charakterystycznych gruszek, słodkich mandarynek i soczystych zielonych tonów da ci wprowadzenie. Za chwilę rozlegają się bujne akordy orchidei i korzystnych herbacianych róż. Wreszcie możesz cieszyć się ciepłą i aksamitną nutą drewna. Cały zapach sprawi, że będziesz szczęśliwy przez długi czas. Amerykańska marka Jimmy Choo jest znana na całym świecie z oryginalnych wzorów obuwia i akcesoriów. W ostatnich latach rozszerzyła swoją ofertę o nie mniej udane zapachy dla kobiet i mężczyzn.

Perfumy Jimmy Choo są pełne zabawy, zmysłowości i elegancji. Unikalny styl zapewnia zapachom marki pierwszorzędny wybór składników. Wypróbuj jedne z perfum Jimmy Choo, a nie pożałujesz. Niepowtarzalny zapach dociera głęboko do twoich zmysłów i po prostu go nie opuszcza. Uzyskaj lekko różową aurę zmysłowej kobiecości, którą dają tylko perfumy Jimmy Choo! Perfumy Jimmy Choo są pełne zabawy, zmysłowości i elegancji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Jimmy Choo opinie

Brak opinii o tym produkcie