Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Jimmy Choo Jimmy Choo

Jimmy Choo Jimmy Choo EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

229 205
Jimmy Choo EDP woda perfumowana 60 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 60 ml

Cena :

187 166
Jimmy Choo EDT Woda toaletowa 100 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 100 ml

Cena :

189
Jimmy Choo EDT Woda toaletowa 60 ml - eau de toilette - edt
woda toaletowa 60 ml

Cena :

146
Eau de Parfum - EDP
Zawartość: 100 ml, 60 ml
Przewidziany: Dla Pań
Rodzaj: szyprowo - owocowy
Rok premiery: 2011
Rekomendacja: dzień, wieczór
Nuta górna: gruszka, mandarynka, akord zielony
Nuta środkowa: orchidea
Nuta podstawy: paczula, toffee

Jimmy Choo Jimmy Choo to owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet z delikatnym akcentem w szlachetnym drewnie. Wejdź do świata Jimmy Choo i uzyskaj wyjątkową aurę kobiecej atrakcyjności i zmysłowości. Czerp inspirację z przyjemnego zapachu kwiatów i soczystych owoców, które niosą się na ciepłej drewnianej podstawie. Spektakularny wzór skóry zwierząt kryje piękny flakon wypełniony magiczną miksturą miłosną. Zastosuj go na sobie i wyczuj ten aromat. Nagle znajdziesz się w krajobrazie własnych fantazji, w którym nic nie jest niemożliwe. Zostań w tym stanie zmysłowego cudu.

Słodkie połączenie charakterystycznych gruszek, słodkich mandarynek i soczystych zielonych tonów da ci wprowadzenie. Za chwilę rozlegają się bujne akordy orchidei i korzystnych herbacianych róż. Wreszcie możesz cieszyć się ciepłą i aksamitną nutą drewna. Cały zapach sprawi, że będziesz szczęśliwy przez długi czas. Amerykańska marka Jimmy Choo jest znana na całym świecie z oryginalnych wzorów obuwia i akcesoriów. W ostatnich latach rozszerzyła swoją ofertę o nie mniej udane zapachy dla kobiet i mężczyzn.

Perfumy Jimmy Choo są pełne zabawy, zmysłowości i elegancji. Unikalny styl zapewnia zapachom marki pierwszorzędny wybór składników. Wypróbuj jedne z perfum Jimmy Choo, a nie pożałujesz. Niepowtarzalny zapach dociera głęboko do twoich zmysłów i po prostu go nie opuszcza. Uzyskaj lekko różową aurę zmysłowej kobiecości, którą dają tylko perfumy Jimmy Choo! Perfumy Jimmy Choo są pełne zabawy, zmysłowości i elegancji.

Krótki opis marki:

Współzałożona w 1996 roku przez Jimmy'ego Choo firma J. Choo Limited jest najbardziej znana z ekskluzywnych ręcznie robionych butów couture. Urodzony w Malezji w rodzinie szewców Choo, absolwent Cordwaiers Technical College w 1983 roku, przeżył wielki przełom w 1988 roku, kiedy jego kreacje znalazły się na rekordowym ośmiostronicowym wydaniu Vogue. Jego buty były sprzedawane jako linia „Jimmy Choo London” i szybko znalazły patronat celebrytów. Sprzedając 50% udziałów w swojej firmie w 2001 roku, Choo od tego czasu skoncentrował swoje wysiłki na linii Jimmy Choo Couture i rozszerzył swoje towary o akcesoria, takie jak torebki i perfumy. Choo mieszka w Londynie, ale aktywnie angażuje się w promowanie talentów w swojej rodzinnej Malezji, gdzie wykorzystuje swój międzynarodowy status, by inspirować nowych szewców i projektantów mody.

Zarówno Malezja, jak i Wielka Brytania używają Choo do pracy promocyjnej, do której chętnie się zobowiązuje, ponieważ czuje, że może dążyć do osiągnięcia o wiele więcej niż to, co już zrobił w branży modowej. Jimmy Choo wprowadził swoje pierwsze perfumy w lutym 2011 roku. Nowoczesny kwiatowy owocowy zapach z głęboką drzewną bazą, Jimmy Choo rozpoczyna się żywymi nutami świeżej gruszki i imbiru, a jednocześnie błyszczącymi nutami zieleni i sercem egzotycznej tygrysiej orchidei oraz słodką bazą Toffi i paczula dopełniają ten doskonały zapach. Stworzone przez nagradzanego perfumiarza Oliviera Polge, perfumy Jimmy Choo są idealne dla nowoczesnej, silnej, pewnej siebie kobiety, która nie boi się odrobiny zabawy.

barcode do produktu

Jimmy Choo Jimmy Choo opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii