Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Artisan

John Varvatos Artisan EDT Woda toaletowa 125 ml

woda toaletowa 125 ml

Cena :

BRAK CENY

 O produkcie

Marka produktu: John Varvatos
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
Eau de Toilette - EDT
Profil: Męski
Pojemność:
Rok: 2009
Grupa zapachowa: cytrusy, drewno
Nuty głowy: klementynka, majeranek, mandarynka, tymianek
Nuty serca: kwiat pomarańczy, imbir
Nuty bazy: ambra, białe piżmo, bursztyn, drewno

Która z uroczych pań nie lubi podziwiać zdumiewającej zdolności mężczyzn do łatwego rozwiązywania złożonych problemów życiowych i jednocześnie pozostawania w świetnym nastroju? Aby na zawsze zatwierdzić apologetów za niesamowite połączenie męskiej pewności siebie z naturalną gracją zachowania, utalentowani perfumiarze naszych czasów stworzyli koncepcję niesamowitych perfum John Varvatos Artisan. Magicznie łączy w sobie cechy pewnej wytrwałości i zwięzłości, dlatego nie przesyci emocji właściciela nadmiernie wyraźnym dźwiękiem. JEst to znaczna przewaga tego zapachu w porównaniu z innymi próbkami współczesnej perfumerii.

Filozofia Artisana zrodziła się pod wrażeniem ciągłego pragnienia człowieka: niezależności i indywidualności. Świeży zapach perfum w początkowych nutach stopniowo rozgrzewa się i staje się cięższy, śmiało deklarując otwarcie się w ostatnich akordach z bogatą melodią korzennego kwitnienia. Ta prosta implementacja perfum jest poparta nieco ekstrawagancką naturą ich składników, która zapewnia odpowiedni poziom oryginalności kompozycji. Perfumy te są również wyjątkowe, ponieważ tajemniczy splot wielu akordów nie przeradza się w pojedynczy głos trąbki naturalnych pragnień, ale powoduje organiczną melodię przyjemnego dźwięku. Artisan jest idealny dla tych mężczyzn, którzy nie są przyzwyczajeni do ukrywania swojej siły charakteru i oryginalności myślenia, ale zwykle robią to w prosty i elegancki sposób.

O oryginalności brzmienia Artisana od Johna Varvatosa świadczy także wyśmienity design kompozycji organicznej: butelka jest wkładana w delikatny splot winorośli, dzięki czemu tylko po wyglądzie można ocenić szlachetność jego dźwięku. Efekt wizualny wzmacnia papierowe opakowanie zapachu, wykonane w powściągliwych kremowych kolorach. Dlatego nie odmawiaj sobie przyjemności odczuwania świeżości cytrusowo-pikantnej magii, która z pewnością pozostawi ożywioną recenzję w twoim sercu.

Dzięki Artisan Johnowi Varvatosowi udało się stworzyć zapach, który odzwierciedla niezrównaną charyzmę natury. Kompozycja łączy wyjątkową eksplozję nut cytrusowych z nowoczesnymi nutami drzewnymi. Rezultat: pewne połączenie czystej świeżości i spokoju.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu