Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

John Varvatos EDT Woda toaletowa 125 ml

EDT woda toaletowa 125 ml

Cena :

274 217
EDT woda toaletowa 75 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 75 ml

Cena :

169
Eau de Toilette
Płeć: Mężczyzna
Zawartość: 125 ml, 75 ml
Rok: 2004
Grupa zapachowa: pikantny, drzewny
Nuty głowy zapachu: owoce drzewa daktylowego, drzewa daktylowego
Nuty serca zapachu: kolendra, szałwia muszkatołowa
Nuty bazy zapachu: skóra, olejek eteryczny

Dom perfumeryjny John Varvatos reprezentuje zmysłowy, zdecydowany i namiętny aromat dla współczesnych mężczyzn - John Varvatos. Ten zapach podkreśli Twój styl i pewność siebie. Wszystko się ułoży, najważniejsze jest, aby iść do celu z podniesioną głową, dodając kilka kropel perfum John Varvatos do mankietów koszuli. Serca olśniewających piękności nie mogą zablokować ci drogi do celu, mogą się tylko stopić.

Chłodna zmysłowość zapachu od Johna Varvatosa pomoże ci zamienić lodowy blok uczuć dusznych piękności w kałużę uroku i zainteresowania. Bądź ekscytujący, a może nawet nieco prowokujący. Nie obawiaj się najpierw nawiązać kontakt, kobiety uwielbiają pewność siebie i twardość. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni decydują za nie. „Będziemy dziś oglądać piłkę nożną i nie pójdziemy do twojej matki” lub „Kochanie, zdecydowałem, że nie pojedziemy nad Morza Bałtyckie, zbadamy głębiny egzotycznego Adriatyku”. Ostatni wariant spodoba się każdej kobiecie, nawet z korzeniami na naszym morzem. John Varvatos pomoże ci stawić czoła najtrudniejszym sytuacjom w życiu. Bądźcie wierni tylko waszemu ukochanemu zapachowi, a wtedy fortuna nigdy się nie odwróci.

W butelce John Varvatos, oprócz niezapomnianego aromatu, znajdziesz także ducha amerykańskiego. Tak, tak, ten sam amerykański duch, całkowicie nasycony wolnością i miłością. I nie należy zakładać, że Amerykanie zanikli poczucie pasji. Pamiętaj tylko Angelinę Jolie. Czy to nie jest namiętna wystawa? Tak więc namiętne perfumy od John Varvatos będą z tobą szczere przez cały dzień. Prawo perfumerii jest proste - perfumy są całkowicie podobne do ich właściciela. Jeśli zapach Johna Varvatosa dla mężczyzn stworzy niezapomniane wrażenie (oczywiście ze znakiem plus), to Ty, w rzeczywistości, jego właściciel, pozostawisz niezapomniane wrażenie. Nadszedł czas, aby dodać szyku i seksualności do swojego swobodnego garnituru. Wystarczy dwie krople niezapomnianego zapachu od Johna Varvatosa.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
John Varvatos opinie

Brak opinii o tym produkcie