Opis produktu: Star U.S.A woda toaletowa marki John Varvatos

woda EDT
Przewidziany: Dla Pana
Pojemność:
Rok: 2011 Grupa zapachowa: orientalny, ostry Nuty głowy: czerwony imbir, cytrynian, jagody jałowca Nuty serca: niebieski świerk, zielony kardamon, osmantus Nuty bazy: bób tonka, wetiwer, cząsteczka belambre

Kolejne dzieło słynnego domu perfum dla prawdziwych mężczyzn, zwanego John Varvatos Usa, powstało pod wpływem atmosfery prawdziwego ryzyka. Nic dziwnego, że od dawna zajmuje miejsce honorowe wśród elitarnych aromatów, ponieważ styl wielkiego miasta, wraz z melodią zmysłowości, szybko zdobył serca użytkowników. Silna dynamika i pewność siebie stały się podstawą wody perfumowanej John Varvatos USA, wydanej w ramach arystokratycznej kolekcji.

Ta kompozycja ma stać się towarzyszem młodych i silnych zdobywców metropolii, których tylko na pierwszy rzut oka można nazwać zwykłymi facetami. Nie będą się wyróżniać z tłumu, dopóki nie zrobią decydującego kroku lub nie pokażą swojej wewnętrznej siły. Wtedy magiczne składniki stylowych perfum z pewnością ujawnią ich naturę i zainspirują namiętnego mężczyznę do prawdziwego wyczynu. Faktem jest, że w drzewno-orientalnych nutach aromatu kryje się tajemnica szybkości i niezniszczalnej energii, która jest w stanie zadowolić właściciela raz po raz falami witalności. Przedstawiciel brzydszej płci, który zdążył już zapoznać się z dynamiką dźwięku Johna Varvatosa USA, od dawna opanował filozofię tego modelu sztuki perfumeryjnej i zdołał dostosować ją do swojej trudnej postaci. Oryginalność idealnie połączonych nut niezmiennie wywołuje przebłyski zmysłowości i inspiracji, dlatego właściciel markowych perfum może wyróżniać się z tłumu jednoosobowego i zawsze być ulubieńcem wszystkich. Nie boi się spojrzeń i prowokacji, ale to, że taki człowiek jest w stanie przyjąć wyzwanie od samego losu, ponieważ jego ulubioną kompozycją jest niezmiennie najlepszy talizman.

Nowoczesna koncepcja indywidualizmu i pewności siebie została doskonale zaprezentowana na butelce John Varvatos USA, w której elegancja formy łączy się z elegancją designu. Czarny kolor nieprzezroczystego naczynia doskonale podkreśla srebrny brzeg, reprezentowany przez uchwyty na butelce.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

John Varvatos Star U.S.A woda toaletowa męska opinie