Katy Perry Killer Queen woda perfumowana
Katy Perry Killer Queen EDP Woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml

Cena jedn. 1.09 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

109
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 100 ml
Rok wydania:2013
Grupa zapachowa: kwiatowy
Nuty głowy: bergamotka, dzikie jagody, śliwka
Nuty serca: frangipani, jaśmin sambac, celozja
Nuty bazy: kaszmeran, paczula, pralina

Katy Perry Killer Queen to zapach słynnej i popularnej piosenkarki Katy Perry, który natychmiast zwrócił uwagę ogromnej liczby dziewcząt i kobiet. Powstała w 2013 roku i należy do kolekcji kwiatowo-owocowych zapachów, które są używane w ciepłe dni i wspaniale rozweselają. Zapach powstał dzięki słynnemu perfumiarzowi Laurentowi Le Guernecowi. Najwyższe akordy to zapalająca śliwka, miękka bergamotka i dzikie jagody, które tworzą słodką i bogatą mieszankę między sobą, podnosząc nastrój wszystkich wokół. Stopniowo zapach nabiera intensywności i powściągliwości dzięki jaśminowi sambac, celozji i frangipani.

Nutami bazy będą pralina i paczula. Dzięki tak ciekawej i wibrującej kompozycji zapachu idealnie nadaje się dla młodych dziewcząt do stosowania w ciągu dnia. Katy Perry Killer Queen podkreśli ognistą i niezwykłą osobowość, która nie boi się pokazać wszystkim swojej odmienności od innych ludzi, cieszy się każdą chwilą życia i nie marnuje czasu. Wspaniały bogaty aromat błyskawicznie oddaje dobry nastrój i pomaga utrzymać pozytywną nutę przez cały dzień.

Piosenkarka Katy Perry na poważnie zajęła się tworzeniem perfum dla swoich fanów, więc ostatnio jej pachnące wiadomości napływały do ​​nas tak szybko, jak nowe piosenki. Tym razem nie są to jednak perfumy w kształcie kotów, a królewski zapach Katy Perry Killer Queen.

Katy Perry zawsze lubi iść pod prąd i znamy ją jako silną i pewną siebie kobietę, która wie, czego chce. Dlatego te nowe perfumy mają symbolizować jej wewnętrzną siłę i pragnienie ożywienia konwencji. Dlatego zapach prawdopodobnie powie Ci więcej niż spot reklamowy, w której Katy jako królowa postanawia pójść własną drogą.

Perfumy Katy Perry Killer Queen są zatem buntownicze i namiętne, które nie chcą być jednym z tłumów. Stylowy flakonik perfum jest inspirowana kształtem królewskiego berła, a pudełko przypomina królewski płaszcz. Ten zapach jest bardzo żywy i pełen akcji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu