Kenzo Amour woda perfumowana
Kenzo Amour EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Kenzo Amour EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 2.99 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

299
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 100 ml
Charakterystyka: Dla Pań
Propozycja na: dzień
Akord górny: ziarno ryżu, biała herbata
Akord środkowy: plumeria, kwiat wiśni, heliotrop
Akord bazy: piżmo, kadzidło, absolut wanilii, drewno tanaka

Kompozycja perfum Kenzo Amour została stworzona w 2006 roku przez dom perfumeryjny Kenzo. Perfumiarze Daphne Buguey i Olivier Cresp wpadli na pomysł stworzenia zapachu, który przypominałby o podróżach po Wschodzie. Chiny, Tajlandia, wyspy Bali to kraje, które niezmiennie przyciągają uwagę Europejczyków swoją tajemniczością. Spokojny, filozoficzny stosunek do życia mieszkańców regionu wschodniego bardzo różni się od naszego szalonego wyścigu o bogactwo materialne. Dlatego Europejczycy i Amerykanie tak chętnie podróżują na wschód na wakacje, aby choć na chwilę poczuć urok kwitnącej wiśni, miarowy rytm życia i po prostu zobaczyć uśmiechnięte twarze tutejszych mieszkańców. Twórcy Kenzo Amour starali się oddać to uczucie. Perfumy delikatnie otula, przywołuje mistyczne myśli filozoficzne, otula mgłę orientalnego kadzidła.

Przeznaczony jest dla łagodnej romantycznej osoby, która woli okryć swoją zmysłowość delikatną mgiełką orientalnego welonu. Nieważne, gdzie używa podobnego zapachu w pracy, w domu czy na romantycznej randce, zapach ten na zawsze będzie kojarzył się w wyobraźni innych z wizerunkiem jego właściciela. Azjatyckie motywy kompozycji perfum Kenzo Amour otwierają się najdelikatniejszym aromatem ziaren ryżu i białej herbaty. Ten zapach dyskretnie przypomina nam, że w krajach regionu wschodniego nie lubią surowości, w centrum wszystkich relacji są półtony, w których trzeba być w stanie wyraźnie zrozumieć. Oczywiście główną nutą perfum jest zapach kwiatów wiśni, tradycyjny japoński motyw, złagodzony welonem wanilii i piżma. Krótko mówiąc, pojęcie kompozycji perfum jest „ukrytą seksualnością”. To nie jest szczerość Europejczyków, które lekko otwierają swoje ciała, ale miękka zmysłowość przedstawicielki regionu wschodniego. Nie wiesz, jak się do niej zbliżyć, kiwa i uśmiecha się enigmatycznym uśmiechem zza tajemniczej zasłony zapachu Kenzo Amour. Osobno należy powiedzieć o konstrukcji butelek na wodę toaletową.

Butelka jest inspirowana twórczością rumuńskiego artysty Constantina Brancusiego i zaprojektowana przez projektanta Karima Rashida. To abstrakcyjna butelka, której kolor zależy od objętości. Butelka o pojemności jest w kolorze pomarańczowym, o pojemności w kolorze białym, w kolorze fuksji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu