Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Kenzo Jungle L'Elephant EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

259 239
Jungle L'Elephant EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

169
Jungle L'Elephant EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

209
Zawartość: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Płeć: Kobieta
Wydane w roku: 1996
Zalecany na: dzień, wieczór
Górny akord: mandarynka, kmin, goździk
Środkowy akord: gardenia, ylang-ylang, kardamon, kminek, heliotrop, mango, lukrecja
Bazy akord: wanilia, paczula, żywica bursztynowa

Kenzo Jungle L'elephant to dzieło legendarnego Dominique Ropion. Wydany w 1996 roku zapach natychmiast wspiął się na szczyty rankingów. Jasne, mieniące się, ciepłe nuty zakochały się w pięknościach w każdym wieku. A dziś Kenzo Jungle L'elephant nadal prowadzi na liście zapachów najbardziej szanowanych przez kobiety. Eksperci natychmiast nazwali ten zapach „jesiennym antydepresantem”, wszystkie składniki wydają się otulać właściciela ciepłym, parnym słońcem. Zapach przywodzi na myśl gorące powietrze afrykańskich prerii, tupanie zebr, świeży, lśniący strumień tropikalnych wodospadów i różnorodne zapachy południowych przypraw.

Zapach ten nie otwiera się od razu, ale powoli, stopniowo ujawniając swoje sekrety, ślad, jaki pozostawiają te wspaniałe perfumy, nie zostaje zapomniany, a na długo pozostaje łatwym wspomnieniem, chmurą powietrza na lazurowym afrykańskim niebie. Te perfumy to przestrzeń, to wolność, to spełnienie marzeń. Inspirują do działania i dają silną wiarę w siebie, przywracają blask emocji. Tak, ten zapach jest naprawdę świetnym antydepresantem.Każda kobieta Kenzo Jungle L'elephant to ognista lwica, seksowna Amazonka, niedostępna wojowniczka, która chce raz po raz podbijać. Ten zapach szepcze miłosne opowieści, nuci stare indyjskie pieśni, rozgrzewa ciepłem przybrzeżnych pożarów, woła go. Jest jak ciepły koc wyszywany arabskimi pismami, jak złocenie z kryształowych indyjskich zabawek. Każdy, kto choć raz poczuje namiętne ciepło tego zapachu, nigdy go nie opuści.

Ten zapach pasuje do charyzmatycznych, bystrych kobiet. Od razu przyciąga uwagę, podkreśla seksapil, stawia akcenty. Jest niezwykle piękny i sprawia, że ​​jego właściciel jest taki. Szykowna, wyjątkowa, tajemnicza, rozpaczliwie pożądana kobieta o zapachu Kenzo Jungle L'elephant, a projekt opakowania to kolejna sensacja projektowa słynnego domu handlowego Kenzo.

Butelka stała się osobną ozdobą i doskonale podkreśliła charakter i nastrój całego zapachu.Jasne pudełko z soczystym fioletowym listkiem kryje w sobie oszałamiającą butelkę z przezroczystym płynem. A wieczko tej magicznej butelki jest wykonane w kształcie złotego słonia z liściem palmowym. Spróbuj poczuć palącą energię afrykańskiej sawanny, dziką siłę i niezależność dzikiej przyrody!

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Kenzo Jungle L'Elephant opinie

Brak opinii o tym produkcie