Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Kenzo Power EDT Woda toaletowa 60 ml

EDT woda toaletowa 60 ml

Cena :

198 173
Zawartość: 60 ml
Zalecany na: dzień
Górny akord: bergamotka, kardamon, kolendra
Środkowy akord: nuty kwiatowe
Bazy akord: balsam tolu, drewno cedrowe, labdanum

Kenzo Power został wydany w 2008 roku dla wszystkich współczesnych mężczyzn, spragnionych miłości i uwagi, dążących do sukcesu i wymagających od życia i otoczenia wszystkiego, co najlepsze. Perfumy zachwycają świeżością, nowoczesną męskością i pikantną cytrusową nutą, która sprawia, że ​​w oczach kobiet każdy mężczyzna jest bardziej atrakcyjny. przeznaczony dla mężczyzn odważnych i otwartych na świat. Kompozycja zapachu łączy w sobie nuty cytrusów, bergamotki, cedru, nut kwiatowych i bursztynu. W ten sposób woda toaletowa zaczyna grać jasnymi, kolorowymi nutami, barwnie mieniącymi się iskrami kardamonu i bergamotki, dopełniając jasny akord bursztynu i drzewnych akordów. To zapach siły i młodości, jasne i błyszczące święto życia dla tych, którzy nie chcą zostać w tyle, którzy chcą czerpać z życia maksimum.

Butelka Kenzo Power uosabia nowoczesną urbanistykę i oszałamiający ergonomiczny design, który stworzył niesamowitą butelkę na perfumy w płynie. Zapach zamknięty jest w tradycyjnej, cylindrycznej metalowej butelce z lustrem, zamkniętej nakrętką z tego samego materiału. Forma i materiał są w doskonałej harmonii, dlatego nazwa zapachu i marki, naniesiona na podstawę butelki, stała się szczytem obrazu. Twórcy projektu chcieli więc zwrócić uwagę przede wszystkim na pachnący bukiet, a nie na pretensjonalny kształt i styl naczynia. Świeżość, lekkość, brak zmartwień, jak miło jest to wszystko czuć w życiu codziennym. Niestety niewielu z nas może pozwolić sobie na taki frywolny żart na co dzień. Jednak jak chcesz poczuć wieczne wakacje w swojej duszy, prawda? Jest rozwiązanie, kropla dobrych perfum, a Ty jesteś pełen inspiracji i siły.

Kenzo Power to potężny ładunek siły, żywotności i energii, który zainspiruje Cię i przygotuje do wielkich osiągnięć, niezależnie od wieku i stanu oszałamiającego. Jeśli jesteś młody, odważny i spieszysz się z przygodami? Nie boisz się ryzykować? W takim razie perfumy kontaktowe Kenzo Power są właśnie dla Ciebie. To on, jak nikt inny, będzie w stanie przekazać pragnienie nowych rzeczy, świeżości i energii. Stworzona specjalnie dla zdesperowanych i odważnych, asertywnych i pewnych siebie woda toaletowa będzie idealnym prezentem dla Twojego mężczyzny, przypominając mu, że to pasja ożywia nasze życie, wnosząc do niego odrobinę urozmaicenia.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Kenzo Power opinie

Brak opinii o tym produkcie