Lacoste Challenge EDT Woda toaletowa 90 ml
woda toaletowa 90 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 201 

Cena jedn. 1.66 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

201 149
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: Challenge woda toaletowa marki Lacoste

Zawartość: 90 ml
Przewidziany: Mężczyźni
Propozycja na: dzień
Akord górny: cytryna amalfi, tangeryna, bergamotka
Akord środkowy: lawenda, kłącze imbiru, liście fiołka
Akord bazy: drzewo tekowe, drewno hebanowe

Lacoste Challenge to perfumy roku 2009, wydane dla prawdziwych mężczyzn, dla współczesnych zdobywców wysokości życia i tych uwodzicieli, którzy jednym spojrzeniem i zmysłowym gestem potrafią podbić serca kobiet. To dodatek dla mężczyzny, który odważnie stawia na aktywność i dynamizm, który swoim wdziękiem i zmysłowością stara się podbić świat. Mężczyzna o tak energicznych i stylowych perfumach z pewnością zajmie godne miejsce w tym życiu, ponieważ wraz z urzekającą aurą seksualności czerpie z pachnących nut dodatkową pewność siebie i ogromne poczucie celu.

Właściciel Lacoste Challenge doceni lakoniczny, ale jednocześnie niezwykle harmonijny bukiet aromatu, który ujawnia się poprzez pikantne nuty musujących cytrusów, ich dojrzałość i oryginalność. Ponadto w sercu zapachu akordy kwiatowe brzmią wzruszająco i delikatnie, które pieszczą zmysły drżeniem lawendy, przyprawy imbiru i liści fiołka. Aromatyczna baza kończy bieg mocą głębokich akordów orientalnych motywów i zmysłowością drewna, która odzwierciedla męskość i siłę noszącego. Tradycyjna elegancja i śmiałość łączą się w pachnący bukiet Lacoste Challenge. Perfumy to wspaniała mieszanka śmiałego wyzwania i niekontrolowanej energii, która sprawia, że ​​taki młody człowiek lub dojrzały mężczyzna nigdy się nie zatrzymuje, a jedynie zwiększa tempo ruchu, aby z pewnością osiągnąć pożądane wysokości, które pozwolą mu na stwierdzenie, że możliwe i stać się harmonijną osobowością.

Lacoste Challenge zamknęło się w stylowej wysokiej prostokątnej butelce, przez czystość szkła, w którym widać niesamowity złocisto-słoneczny aromatyczny płyn. Naczynie zdobi oszałamiający czarny kawałek, który zajmuje większą część powierzchni. Matowa czerń pozytywnie podkreśla nadrukowane na niej śnieżnobiałe logo marki. Tym samym styl butelki łączy w sobie nowoczesną energię i tradycyjną elegancję, co pozytywnie podkreśla męskość właściciela.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Lacoste Challenge woda toaletowa męska opinie