Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge woda toaletowa
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 2.27 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

227
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
EDT woda toaletowa
Pojemność: 100 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Produkowany od: 2012
Rodzaj: drzewno - przyprawowy
Polecany na: dzień
Górne akordy: mango, mandarynka, herbata rooibos
Środkowe akordy: kardamon, ziarna czarnego pieprzu, kłącze imbiru
Bazowe akordy: akacja, benzoes, akord drzewny

Czy jesteś przyzwyczajony do cieszenia się silnymi emocjami i ciągłego stawiania wyzwań życiu? Nie możesz pozostać na miejscu, a twoja energia zawsze przepełnia się? Czy jesteś w stanie zainspirować innych do najśmielszych czynów, pokonując ich swoją wytrwałością? W takim razie kompozycja perfum Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge to zapach, z którym z pewnością na długo pozostaniesz intymny. Stał się godnym dodatkiem do oryginalnej kolekcji światowej sławy perfumerii i w pełni oddawał całą energię i ekscentryczność typowego zdobywcy naszych czasów.

Jesteście przedstawicielkami silniejszego seksu, którzy już poczuli niesamowicie dynamiczne brzmienie Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge, nie mogli nie zauważyć inspirującej energii tej perfumowej kompozycji. Ten zapach zapewnia nie tylko wyjątkowe doznania: zaprasza Cię do radości z radosnej rzeczywistości, którą tworzysz dla siebie dzięki przebudzonej zmysłowości. Perfumowa kompozycja z oryginalnym oddechem ujawniła światu sekretne męskie pragnienia, dzięki czemu wydaje się nie tylko błyskotliwa i ekscentryczna - jest naprawdę rewelacyjna i imponująca. Jeśli nadal nie odważyłeś się w pełni wyrazić swojej zmysłowości, to aromatyczne arcydzieło z pewnością pomoże Ci odkryć własne, ukryte zdolności.

Specyfika aromatycznego arcydzieła zwanego Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge polega na szczególnym magnetyzmie jego składników, które mają złożony wpływ na ogólny wygląd człowieka. Na początku przedstawiciel silniejszego seksu może cieszyć się falą świeżych emocji i ekscytujących perspektyw pod wrażeniem cytrusowej mieszanki, która króluje w początkowych nutach perfum. Po oszałamiającej fali energii działanie kompozycji dla prawdziwych mężczyzn staje się bardziej powściągliwe i wyważone, ale nie traci wigoru, ponieważ nadal wyczuwalna jest w zapachu obecność korzennych motywów. I tylko arystokratyczny szlak kompozycji, oparty na oryginalności szlachetnych, drzewnych składników, w pełni uzupełnia bukiet niepowtarzalnego perfumowego koktajlu Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Rouge.

Krótki opis marki:

barcode do produktu