Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Lacoste Essential EDT Woda toaletowa 125 ml

EDT woda toaletowa 125 ml

Cena :

208 149
Essential EDT woda toaletowa 75 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 75 ml

Cena :

175 127
Pojemność: 125 ml, 75 ml
Płeć: Mężczyzna
Promowany na: dzień
Górne akordy: bergamotka, liście pomidora, tangeryna, liście czarnej porzeczki
Środkowe akordy: róża, ziarna czarnego pieprzu
Bazowe akordy: paczula, drzewo sandałowe

Nieuchwytność męskich perfum, które stały się nieodzownymi atrybutami silniejszego seksu, do niedawna pozostawała marzeniem i niczym więcej. I dopiero wraz z pojawieniem się na półkach Lacoste Essential ta fantazja stała się rzeczywistością. Chęć nabycia tej wody toaletowej wiąże się z chęcią choćby na chwilę oderwania się od szarej rutyny, zapomnienia o problemach i zmartwieniach oraz poczucia wszechogarniającej radości w jej szalonej ekspresji. Rzeczywiście, w tym okrutnym i złożonym świecie nawet przedstawiciel silniejszego seksu chce na chwilę zapomnieć w emocjach i poczuć smak wszechogarniającej lekkości, znanej tylko z dzieciństwa.

Perfumy Lacoste Essential są tak niekonwencjonalne i nieuchwytne w swoim działaniu, że zgodnie z zasadą paradoksu zapamiętują je całe otoczenie szczęśliwego mężczyzny, który posiada ten niesamowity zapach. Ta próbka elitarnej perfumerii została wykonana w ramach lakonicznego projektu, który znalazł wyraz nie tylko w naturze samego bukietu, ale także w skromnym opakowaniu. Naturalna kompozycja skrywa głębię swojej mocy w bezpretensjonalnym wykonaniu opakowania z zielonego papieru, co odbija się w tonacji butelki jakby w rozmytej formie. Jeśli skórka z perfum wyraża spokój i wytrwałość dzięki wyraźnym liniom, to rozmycie koloru na szklanej tubie przywołuje myśli o krainie odległych snów, dokąd zaprowadzi Cię ta woda toaletowa. Najlepiej pasuje do natchnionych i energicznych mężczyzn, którzy chcą choć na chwilę oderwać się od codzienności dzięki rozkwitowi bezpretensjonalnej kompozycji.

Lacoste Essential to zapach dla prawdziwych romantyków, którzy nadal wierzą w cuda i zawsze do nich dążą, uwielbiają podkreślać oryginalność swoich rozwiązań i magnetyzm indywidualności. Perfumy casualowe przykuwają uwagę także dlatego, że ich kompozycja jest nie tylko bogata, ale i dynamiczna. Jednocześnie bukiet Lacoste Essential nie uciska swoją wagą ani obsesją: działa miękko i naturalnie, zapraszając nawet najostrzejszego zdobywcę do ujawnienia zmysłowej głębi swojej dusz

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Lacoste Essential opinie

Brak opinii o tym produkcie