Lalique Encre Noire woda perfumowana
Lalique Encre Noire EDP Woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml

Cena :

BRAK CENY
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 100 ml
Nuta głowy : cyprys
Nuta serca : wetiwer
Nuta bazy : Cashmereholz, piżmo
Zapach : drzewny
Charakter : aromatyczny, uwodzicielski

Encre Noire stawia poszukiwacza przygód w centrum uwagi dzięki ciepłym nutom drewna i świeżości wetywerii z Haiti. Tajemniczy i intensywny dymny zapach Lalique ucieleśnia całą męskość. Gdzieś pomiędzy pełnią a delikatnością męski zapach pełen zagadek, który rozwija się inaczej na każdej skórze - tak osobistej jak odręczny list.

Dzięki niesamowitemu talentowi perfumiarza Natalie Lorson, słodycz drzewiastej opowieści w jej majestatycznym brzmieniu została na zawsze odciśnięta w cudownym zapachu Lalique Encre Noire, który przez kilka lat z rzędu był uważany za symbol męskiej arystokracji w jej najczystszej postaci Formularz. Spokojny, wyważony charakter perfum wywołuje atmosferę spokoju i tajemniczości, dzięki czemu jego właściciel staje się prawdziwym uosobieniem majestatu stylu. Atrakcyjność drzewnej kompozycji Lalique Encre Noire podyktowana jest przede wszystkim tajemniczym urokiem wiecznie zielonych olbrzymów, którzy skrycie marzą o wielkich przygodach i wznoszą się w niebo ze swoimi wiecznymi koronami. Ten charakter posiada również mężczyzna, któremu przypomina dźwięk tej wody toaletowej. Od dawna doświadczył wielu burz życiowych i trudno go zaskoczyć nieoczekiwanymi słowami lub czynami. Ale ten przedstawiciel silniejszego seksu wciąż jest z dala od starości: jego doświadczenie nie przeszkadza mu w wyruszeniu w najśmielsze przygody i wydostaniu się z wody.

Złożony charakter Lalique Encre Noire może najdokładniej podkreślić obraz potężnego i pewnego siebie mężczyzny w średnim wieku, który niezmiennie pozostaje w centrum uwagi wszystkich. Jest przyzwyczajony do przewodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, odwracając głowy płci pięknej w każdym wieku, zaskakując swoim spokojem i zdolnością do trzymania się. Z takiego dżentelmena naszych czasów nie umknie ani jeden szczegół, dzięki czemu zawsze pozostaje niezmiennym faworytem wszystkich udanych przypadków.Magnetyczny konserwatyzm prostego, a jednocześnie eleganckiego zapachu wydaje się tak czarujący również z tego powodu, że organiczne brzmienie jego bukietu wydaje się nieco pretensjonalne i niezwykłe...

Filozofia Lalique Encre Noire przepojona jest wyśmienitym szykiem dawno zapomnianych lat, o których wspomnienia mają tylko prawdziwi dandysi. Dandys, którzy nie są przyzwyczajeni do zdradzania swoich umiejętności zakochiwania się w innych do ostatniej chwili, dopóki majestat Lalique Encre Noire nie wykona swojej pracy: sprawi, że wszyscy będą ciągle marnieć w oczekiwaniu na jego ciepły, drzewny oddech.

Krótki opis marki:

barcode do produktu