Lalique Pour Homme Lion woda perfumowana
Lalique Pour Homme Lion EDP Woda perfumowana 125 ml
woda perfumowana 125 ml

Cena :

199 178
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 125 ml
Charakter: drzewny, świerzy

Niezwykła męska kompozycja urzeka połączeniem ciepłych nut bursztynu, świeżych nut cytrusowych i egzotycznych akordów kwiatowych. Perfumy, które uosabiają ponadczasową elegancję, swobodę i przygodę oraz składają hołd dżentelmenowi z ryczących lat dwudziestych.

Rene LALIQUE, francuski jubiler, producent szkła i perfumiarz, pracował na początku ubiegłego wieku. Dziś Dom Mody LALIQUE uważany jest za jednego z liderów w tworzeniu elitarnej perfumerii, tak cennej jak biżuteria. Każdy zapach Domu Mody to arcydzieło, którego nie da się odtworzyć i odtworzyć. Wynika to z absolutnej harmonijnej precyzji każdej kompozycji. Zapach męski Lalique Lion powstał w 1997 roku. Jak wszystkie kreacje Lalique, przykuwa uwagę od pierwszego wejrzenia. Przezroczyste szkło flakonu podkreśla szczerą czystość zapachu, a zdobienie w postaci głowy lwa można skorelować z elementem heraldycznym, świadczącym o jego szlachetności.

Zapach należy do klasycznych kompozycji, które ujawniają istotę prawdziwego mężczyzny - jego szlachetność, waleczność, solidność, samowystarczalność, zmysłowość. Każdy aspekt zapachu pozwala opowiedzieć o różnych stronach męskiego charakteru, łącząc się w jedną całość. pragnienie nowości, odwaga w podejmowaniu decyzji otwiera się w górnych nutach. Musujące nuty cytrusowe łączą się w kwiatowe aromaty, zmuszając do śmiałego patrzenia w przyszłość, polegania wyłącznie na swojej sile i wiedzy. Serce kompozycji perfum Lalique Lion odsłania męską zmysłowość - senność jaśminu, elegancja irysa, delikatność konwalii wplecione są w solidność cedrowych odcieni, zmuszając je do pokazania całej swojej atrakcyjności i szlachetności. Mężczyzna ujawnia wiarę w siebie na ścieżce, którą obrał, w notatkach szlaku Lalique Lion.

Ściągająca goryczka smolistych nut paczuli, zachęcająca do atrakcyjności bursztynu, słodkiej wanilii, wyrafinowana szlachetność odcieni drzewa sandałowego, nadają zapachowi poczucie męskiej siły, która przyprawia o drżenie na spotkaniu z mężczyzną otoczonym tym niesamowitym zapachem. Kompozycja perfum Lalique Lion pozwala nam mówić o człowieku, który preferował ten szczególny zapach, jako o dumnym lwie gotowym do skoku. Jest dumny i odważny, wrażliwy i łagodny, dąży do sukcesu i wierzy w swoje zwycięstwo.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Lalique Pour Homme Lion opinie

Produkt w tej chwili nie posiada opinii