Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Lancome Idole

Lancome Idole EDP Woda perfumowana 25 ml

woda perfumowana 25 ml

Cena :

207
Idole EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

290
Idole EDP Woda perfumowana 75 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 75 ml

Cena :

383

 O produkcie

Marka produktu: Lancome
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
EDP woda
Pojemność: 25 ml, 50 ml, 75 ml: Rok produkcji: 2019
Płeć: Kobieta
Rodzaj: szyprowo-kwiatowy
Propozycja na: na dzień
Górne akordy: bergamotka, gruszka
Środkowe akordy: róża turecka, róża majowa, jaśmin orientalny
Bazowe akordy: białe piżmo, wanilia

Aby osiągnąć najwyższy poziom światowego luksusu, marka Lancome uczyniła kobiecość głównym źródłem kreatywności. Teraz po raz kolejny postanowiła złożyć jej hołd. Nowy zapach został nazwany Idole i jest przeznaczony dla wszystkich kobiet nowego pokolenia. Kobiet, które nie boją się podążać własną ścieżką oraz ujawniają swojego wolnego ducha i determinację. Świeży i kwiatowy Idole zaskakuje zarówno butelką, jak i orzeźwiającym zapachem.

Idole - orzeźwiający zapach wolnej kobiety

Lancome Idole to aromat dla wszystkich przyszłych liderek, które odważnie kroczą do przodu. Zachęca wszystkich, którzy go noszą, do poszukiwania nowych horyzontów. Świeży i ożywczy odkrywa nowy wymiar kobiecości, w którym nie brakuje odwagi. Aby wcielić to przesłanie, Lancome skupiła się na hollywoodzkiej aktorce Zendayi Coleman, która chwali zapach: „Podoba mi się to, że jest świeży i lekki. Bardzo lubię perfumy, a Idole pachnie cudownie." Amerykańska 22-latka podpisuje się pod swoją pierwszą dużą kampanią reklamową jako jej muza. Od strony kompozycji zapachowej Idole de Lancome zawdzięcza swoje istnienie trzem perfumiarzom: Shyamali Maisondieu, Adrianie Medina i Nadege Le Garlantezec. Wspólnie postanowiły skupić się na aromacie róży tureckiej, jednego z surowców najczęściej używanych w kobiecych perfumach. Wspaniała woda perfumowana ujawnia swoje bogactwo, odsłaniając różnorodne akordy. Czasami emanuje apetyczną wonią owoców by po chwili ukazać całe piękno kwiatowych nut czy swój orzeźwiający charakter. Jej żywotność wynika przede wszystkim z udziału bergamotki, słonecznego i kwaśnego śródziemnomorskiego cytrusa. Musujący powiew Idole wzmocniony jest obecnością soczystej gruszki. Wreszcie róża z delikatnym jaśminem sublimują zapach czyniąc go bardzo kobiecym i eleganckim.

Idole de Lancome oferuje najcieńszą butelkę w historii

Zachwycająca kompozycja prezentowana jest w zaskakującej butelce, zaprojektowanej jako „jedyna w swoim rodzaju”. Jej sylwetka jest smukła i czysta. Zwieńczono ją oryginalnie wyglądającym złotym korkiem. Celem tego projektu jest ucieleśnienie kobiecej determinacji. Ale w jaki sposób ta butelka jest naprawdę zaskakująca i tak szczególna? Aby się dowiedzieć, wystarczy spojrzeć na jej boki - to bardzo płaski, wysoki prostokąt. Tak, to najbardziej niesamowita i najlepsza butelka wszechczasów. Flakon Idole nie przekracza 15 mm grubości. Jego finezja kontrastuje z imponującą charyzmą. Z kolei różowy kolor przywołuje cudowną kobiecość. Zgromadzono tu romantyzm, czułość, uwodzenie i młodość, aby wysublimować najnowsze perfumy Lancome. Warto też pamiętać, że butelka jest do wielokrotnego napełniania, co znacznie zmniejsza jego wpływ na środowisko. Podobnie, w trosce o środowisko naturalne, róże uprawiane przez Lancome są pozyskiwane ze zrównoważonych upraw.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu