Lancome La Vie Est Belle Blanche woda perfumowana
Lancome La Vie Est Belle Blanche EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 5.58 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

279
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 50 ml

Rok emisji:2021
Grupa zapachowa: orientalny, smakosz
Nuty głowy:bergamotka, różowy pieprz
Nuty serca: irys, neroli, kwiat pomarańczy, jaśmin sambac
Nuty podstawowe:ambrette, białe piżmo, paczula, słodkie nuty

Wprowadzony na rynek w 2012 roku damski zapach Lancome La Vie Est Belle L'Eau De Parfum Blanche od prawie 10 lat dąży do jednego celu - pełnego ujawnienia koncepcji szczęścia, bogactwa i kobiecej harmonii poprzez prosty, ale tak elegancki i delikatny produkt. Cała koncepcja tej kreacji opiera się na tym, że piękno jest zjawiskiem zupełnie nieskomplikowanym, które nie powinno być obarczone konwencjami i trudnościami. Według dyrektora marki Lancome, La Vie Est Belle L'Eau De Parfum Blanche powstawała przez długie trzy lata, a cała jej bogata kompozycja została zbudowana wokół jednego komponentu – irysa.

Te perfumy naprawdę otworzyły nową erę w branży perfumeryjnej, odrzucając liczne sztuczne twory i dając pierwszeństwo najbardziej naturalnym i naturalnym zapachom. Ciekawa jest również historia powstania projektu tego produktu, ponieważ jego butelka została opracowana już w 1949 roku. Zatroszczył się o to sam założyciel marki Armand Petitjean, nadając opracowaniu dźwięczną nazwę „Crystal Smile”. Zapach, wyjątkowy w swej czystości i niewinności, rozpoczyna się dyskretnym dźwiękiem bergamotki, połączonym z cierpkim różowym pieprzem, który płynnie przechodzi do serca, które zawiera jaśmin, egzotyczne neroli, delikatny i młodzieńczy irys. U dołu piramidy Lancome La Vie Est Belle L'Eau De Parfum Blanche znajdują się nuty białego piżma łączące się z paczulą i cierpkim ambrette. Zatroszczył się o to sam założyciel marki Armand Petitjean, nadając opracowaniu dźwięczną nazwę „Crystal Smile”.

Zapach, wyjątkowy w swej czystości i niewinności, rozpoczyna się dyskretnym dźwiękiem bergamotki, połączonym z cierpkim różowym pieprzem, który płynnie przechodzi do serca, które zawiera jaśmin, egzotyczne neroli, delikatny i młodzieńczy irys. U dołu piramidy Lancome La Vie Est Belle L'Eau De Parfum Blanche znajdują się nuty białego piżma łączące się z paczulą i cierpkim ambrette. Zatroszczył się o to sam założyciel marki Armand Petitjean, nadając opracowaniu dźwięczną nazwę „Crystal Smile”. Zapach, wyjątkowy w swej czystości i niewinności, rozpoczyna się dyskretnym dźwiękiem bergamotki, połączonym z cierpkim różowym pieprzem, który płynnie przechodzi do serca, które zawiera jaśmin, egzotyczne neroli, delikatny i młodzieńczy irys. U dołu piramidy Lancome La Vie Est Belle L'Eau De Parfum Blanche znajdują się nuty białego piżma łączące się z paczulą i cierpkim ambrette.

Krótki opis marki:

barcode do produktu