Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Loewe Loewe 7 Natural

Loewe Loewe 7 Natural EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

285
Loewe 7 Natural EDT Woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

woda toaletowa 50 ml

Cena :

218

 O produkcie

Marka produktu: Loewe
Nazwa:
Nasycenie: wody toaletowe
EDT - Eau de Toilette
Rodzaj: drzewno - aromatyczny
Opakowanie: 100 ml, 50 ml:
Charakterystyka: Dla Pana
Rok premiery: 2012
Promowany na: dzień
Akordy górne: yuzu, gorzka pomarańcza
Akordy środkowe: pieprz różowy, pieprz czarny, kadzidło
Akordy bazy: piżmo, wetiwer, drewno cedrowe

Loewe 7 Natural to luksusowy męski zapach z 2012 roku, który został wydany specjalnie dla wyjątkowych i odważnych mężczyzn. Zapach staje się wyjątkowym dodatkiem dla tych, którzy nie rozpoznają wyszukanej biżuterii i skomplikowanych obrazów, ponieważ kompozycja perfum, a także ich wygląd, są lakoniczne i eleganckie. Koktajl perfum zamknięty jest w oszałamiającej cylindrycznej butelce z matowego szkła, która jest zwieńczona stylową pokrywką. Niebieski płyn wody perfumowanej nadaje projektowi uroku i oryginalności. Ponadto ta decyzja projektowa podkreśla niezależną, odważną i orzeźwiającą esencję zapachu.

7 Natural marki Loewe jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie wywierają presji na sobie, nie wiedzą, co to jest sztywność i tchórzostwo. Ujawnia się moc odważnym młodym ludziom, którzy chcą zdobyć wszystko na raz, oczarować, wygrać, uwodzić i zawsze wygrywać. Jednocześnie zapach powinien być dla nich dyskretny i delikatny, aby nie zdominować obrazu, ale tylko subtelnie go uzupełnić. Pachnąca historia Loewe 7 Natural zaczyna się od dotykających i delikatnych nut yuzu oraz pikantnej gorzkiej pomarańczy.

W akordach serca nuty te zamieniają się w nasycenie zuchwałego pieprzu i szlachetność kadzidła, jednak wyjątkowy koktajl kończy się oryginalnością wetywerii, głębią piżma i cierpkością cedru. W ten sposób powstaje unikalny aromat, który jest odpowiedni dla aktywnych i energicznych mężczyzn, dla tych, którzy dobrze orientują się w eleganckich aromatach i wiedzą, jak wybrać idealną kombinację dla siebie. 7 Natural to bogate perfumy o mocnym bukiecie naturalnych składników, które stają się najlepszym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku, zamożności i statusu społecznego. Szczególne znaczenie ma tylko korespondencja charakteru właściciela oraz wyrafinowana i stylowa esencja perfum. Zapach jest trwały, a także przyjemny odświeżający aromat, który oczarowuje i kusi.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu