Lolita Lempicka Elle L'Aime woda perfumowana
Lolita Lempicka Elle L'Aime EDP Woda perfumowana 40 ml

woda perfumowana 40 ml

Cena :

BRAK CENY

Elle L'Aime EDP woda perfumowana 80 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 80 ml

Cena :

BRAK CENY

 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 40 ml, 80 ml
Linia: Dla Pani
Produkowany od: 2013
Promowany na: dzień
Akordy górne: bergamotka, lima, kwiat neroli
Akordy środkowe: jaśmin, orzech kokosowy, ylang-ylang
Akordy bazy: mirra, absolut wanilii, drzewo sandałowe

W 2013 roku Lolita Lempicka wprowadza na rynek nowy zapach Lolita Lempicka Elle L´Aime. Perfumy to uosobienie namiętnej kobiety, zaufania, przeznaczenia i miłości. Ciepłe, zmysłowe, kwiatowo - orientalne odcienie cytrusów, neroli i limonki wraz z kokosem, jaśminem, ylang-ylang i drzewnymi nutami tworzą perfumy przypominające talizman. Perfumy Lolity Lempickiej Elle L'Aime stały się wspaniałym klejnotem kobiety.

Jakby śpiewając odwieczną odę do miłości i czystości, urzekające perfumy Lolita Lempicka Elle L'aime urzekają ulotnym blaskiem i lekkością aromatów. Błyszcząca złota butelka perfum jest jak zwycięski proporzec pięknej wiosennej dziewczyny, która delikatnie, ledwo dotykając ziemi, rozlewa wokół siebie zmysłowe światło miłości. Lempicka Elle L'aime to pieśń kobiecości i młodości, która płynie strumieniami słodkiego kuszącego kokosa, wpadając w strumienie delikatnych akordów jaśminu i hipnotyzującego ylang-ylang.

Inspirując się nutami orzeźwiającej bergamotki, wyrazistej wanilii, drogocennego świata i szlachetnego drzewa sandałowego, zapach rozpala pasję i niecierpliwość serca, dając przytłaczające poczucie entuzjazmu i radości. Migotliwy blask butelki i płonący ogień cudownych aromatów Lolita Lempicka Elle L'aime sprawi, że jej właścicielka pragnie kochać i być kimkolwiek.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Lolita Lempicka Elle L'Aime opinie

Brak opinii o tym produkcie