Marc Jacobs Daisy woda toaletowa
Marc Jacobs Daisy EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 3.23 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

323
Marc Jacobs Daisy EDT woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml


Cena jedn. 5.72 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

286
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
EDT Woda toaletowa
Profil: Damski
Zawartość: 100 ml, 50 ml
Rok premiery: 2007
Rodzaj: kwiatowo - drzewno - piżmowy
Rekomendacja: dzień
Głowa zapachu: liście fiołka, truskawka, czerwony grejpfrut
Serce zapachu: fiołek, gardenia tahitańska, jaśmin
Podstawa zapachu: białe drzewa, wanilia, piżmo

Kto nie marzy o niezmiennym odczuwaniu głębokiego ducha przenikania wolności, dominującego nad wszystkimi innymi trendami naszych czasów? Według autorek elitarnej perfumerii pragnienie to jest najbardziej widoczne wśród młodych kobiet, które chcą zamienić swoje życie w niekończącą się przygodę. Aby nie pozostawić młodych dam bez takiej przyjemności, wypuszczono uroczego Marc Jacobs Daisy, wydanego w 2007 roku. Niesamowity sekret magicznego uroku Marc Jacobs Daisy tkwi w oryginalnej fakturze bukietu perfum o elitarnym charakterze. Połączenie elementów kwiatowo-owocowych nie przeszkodziło mistrzom aromatycznego rzemiosła nadać swojemu dziecku zielone motywy kojarzące się z wiecznie wolnym i pożądanym urokiem.

Nic dziwnego, że kompozycja o eleganckim brzmieniu jest w stanie wygenerować w sercu każdej reprezentantki płci pięknej, natchnione emocje i w ogóle tęsknotę za niezapomnianymi przygodami, całkowitą swobodą bycia. Inspiracja stojąca za występem Marc Jacobs Daisy przekształca te perfumy w wyjątkową wodę toaletową. Kompozycję lubią zarówno młode dziewczyny, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na trudnej drodze samorealizacji, jak i pewne siebie uwodzicielki, zmęczone zbyt ospałymi i monotonnymi wrażeniami, które postanowiły w jakiś sposób urozmaicić swoje życie emocjonalne. Filozofia kwiatowo-owocowa atrakcyjnego kobiecego zapachu znajduje odzwierciedlenie w oryginalnej butelce perfum. Wiosenne emocje i wybuchy pozytywnego nastroju przekazuje złocisty kolor pachnącego płynu, a proste naczynie z drogiego szkła zwieńczone jest pompatyczną pokrywką z kwitnącymi kwiatami.

Niezapomniany bukiet o nazwie Marc Jacobs Daisy będzie najlepszym prezentem dla delikatnej kobiety, która jest gotowa rozkwitnąć w kierunku pierwszych promieni wschodzącego słońca. Nie przegap okazji, aby jak najszybciej poczuć atrakcyjność letniej ekstrawagancji, z pewnością odkryjesz nowe strony własnego światopoglądu, które pozwolą Ci kochać i być kochanym z nową energią.

Krótki opis marki:

barcode do produktu