Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni

Warianty: Mariah Carey Mariah Carey M

Mariah Carey Mariah Carey M EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

141

 O produkcie

Marka produktu: Mariah Carey
Nazwa:
Nasycenie: wody perfumowane
EDP woda perfumowana
Profil: Damska
Opakowanie: 100 ml:
Rok wprowadzenia: 2007
Grupa zapachowa: kwiatowy, orientalny, orientalny
Głowa: morska bryza, różowy cukierek
Serce: gardenia, kwiat tiary
Baza: ambra, liść paczuli, kadzidło marokańskie

Znana amerykańska piosenkarka Mariah Carey postanowiła utrwalić swój styl w serii pysznych perfum. Pierwszy zapach, który zapoczątkował tętniącą życiem, ekscytującą kolekcję Butterfly, został nazwany Mariah Carey M. Został wydany w 2007 roku. Symboliczna litera „M”, która nadała nazwę cudownym perfumom, jest pierwszą literą imienia Mariah. Utalentowani perfumiarze Loc Dong i Carlos Benaim pracowali nad stworzeniem cudownego aromatu. Był to złożony proces twórczy, który autorzy kojarzyli z prawdziwą aranżacją muzyczną, w wyniku której powstaje niezwykła, ekscytująca melodia, która w połączeniu ze wspaniałym głosem piosenkarza tworzy nową bajkę. Kiedy perfumiarze wprowadzili zapach Mariah, była zachwycona nieopisanym cudownym zapachem. Zapach Mariah Carey M, złożony z wielu nut i delikatnych, harmonijnych akordów, stworzył zaskakująco piękną i niepowtarzalną melodię. W kompozycji perfumeryjnej ujawniono cudowną muzykę, której prostota i delikatność tak bardzo uderzyła piosenkarza. Kiedy perfumy pojawiły się w sprzedaży, zdobyły uznanie i miłość wielu amerykańskich kobiet, które lubią niezwykłe orientalne kompozycje kwiatowe. Piękna butelka zapachowa „M”, stworzona przez utalentowanego mistrza Jeana Antrettera, wykonana jest z drogiego szkła w kolorze lawendy, a na wieczku zdobi delikatny motyl.

Zapach Mariah Carey M to urocze i idealne stworzenie wspaniałych perfumiarzy. To tak, jakby pochłonął cudowne promienie letniego słońca i objawia się czarującymi i jasnymi nutami. W tych duchach kończy się magiczny, niewiarygodnie piękny świat, w którym panuje wieczne lato, wieje delikatna morska bryza, a tajemnicze rośliny wydzielają niewiarygodnie piękny zapach. Kompozycja perfumeryjna tych perfum jest tak piękna i harmonijna, że ​​właściciel magicznego zapachu wpada w inną rzeczywistość. Melodia Mariah Carey M składa się z niezwykłych kombinacji świeżych i słodkich nut. Kiedy aromat zostanie w pełni ujawniony, wyraźnie wyczuwalne są w nim zmysłowe akordy, które zamieniają się w bogaty i piękny orientalny zapach. Romantyczna i zmysłowa natura cudownych duchów czyni je niezbędnymi, jeśli chcesz oczarować mężczyznę, rozpalić prawdziwą pasję w swoim sercu. Ale lekkie, niewinne akordy pozwalają uwodzić z wdziękiem i wdziękiem.

Zapach jest odpowiedni dla młodych uroczych kobiet, które rozumieją wszystkie zawiłości i techniki złożonego uwodzenia, ale nie chcą pozycjonować się jako drapieżnik.

 Link do produktu: jako QRCode

barcode do produktu