Moschino Hippy Fizz woda toaletowa
Moschino Hippy Fizz EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 1.62 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

162
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Eau de Toilette - EDT
Rok produkcji: 2008
Rodzaj: kwiatowo - owocowy
Zawartość:
Płeć: Kobieta
Promowany na: dzień
Górny akord: malina, magnolia, cytryna amalfi, zielone liście
Środkowy akord: fiołek, róża, kwiat lotosu
Bazy akord: osmantus, cedr virginia, mech dębowy

Założyciel marki Franco Moschino miał bardzo ciekawy związek z modą. Nigdy nie wzywał, żeby głupio za nią podążać i nie rozumiał tych, którzy to robią. Moschino bardzo szanuje jakość produktów i nie uznaje standardów, przyciągając uwagę świata mody swoimi wyjątkowymi kolekcjami, absolutnie dla różnych ludzi w swoim stylu, wieku i wzroście. Udało mu się udowodnić wszystkim, że można wyglądać naprawdę pięknie bez standardowych parametrów, ale z własną osobowością. Dość wesołe opakowanie Moschino Hippy Fizz w kolorze cytryny z różowym wieczkiem podnosi na duchu już swoim wyglądem. Wszak perfumy zawarte w tej butelce nie mogą być zimne, ale muszą też świecić swoim aromatem jak ciepłe słońce, jednocześnie rozgrzewając duszę.

Moschino Hippy Fizz wypełni Twoje życie wyjątkową jasnością, ciepłem i radością. Podnosząc nastrój za każdym razem, bez wątpienia staną się Twoimi ulubionymi perfumami. Ten zapach daje tak wiele różnych emocji. Czułość, jaką dają nuty drzewne, ciepło dotyku i uczucie pewnej aksamitności, poczujesz w aromacie pociągu. Kwiatowe akordy aromatów lotosu i fiołka oraz słodycz malin nadają Moschino Hippy Fizz wyjątkowej figlarności. A świeżość cytryny doda jej lekkiego chłodu, ledwo zauważalnego.

Dziewczyna, która wybierze taki zapach, świeci od środka jak słońce. Jest pełna witalności iz niezwykłą łatwością znosi wszelkie kłopoty i przeciwności. Czasami tę lekkość zastępuje pewna zuchwałość, którą przekazuje Moschino Hippy Fizz. Nie, nie chamstwo, ale tylko niewielka nieporozumienie ze wszystkimi innymi sprawia, że ​​ta dziewczyna jest zalotna i figlarna. Właścicielka tych perfum nigdy Cię nie znudzi. Jej niestrudzona energia, chęć ożywienia jaśniejszych kolorów sprawia, że ​​jest wyjątkowa, a nie miliony innych. Aromat emanujący z niej lekko odurza i podnieca. Pełnia kolorów, które ukrywa w sobie, ujawnia się przed tobą i zaskakuje. Tyle lekkości i szczęścia, słońca i ciepła, radości z życia i zainteresowania nim, aromatu świeżych owoców i kwiatów, wszystko to mieści się w butelce tej wody toaletowej.

Krótki opis marki:

barcode do produktu